Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha a pasi a haverjait...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a pasi a haverjait választja a barátnője helyett?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt és ő szilvesztert nagy haveri társasággal akarja tölteni,akik nem nagyon nyitottak felém,nem nagyon engednek be a társaságukba ezért én nem akarok oda menni viszont mindenképp vele akarom tölteni az év utolsó perceit.Nekik már úgymond "hagyomány" ez a szilveszteri parti és így gondolkodás nélkül azt választotta és én ha vele akarok lenni akkor kénytelen vagyok elmenni vele.De ha egyedül megy akk attól félek hogy a sok alkohol rossz hatással lesz rá és a könnyebben megszerezhető csajokkal történik valami és mellesleg az exe is ott lesz.
2012. dec. 24. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem normális!!
2012. dec. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

1. 3 hónap még nagy szám, a hagyomány kötelez.

2. menj el vele, végül is vele leszel ,nemcsak egyedül a haverok között.

3. ha neked tényleg attól kell félned, hogy az alkoholtól lefekszik másokkal, akkor miről beszélünk?


23/L

2012. dec. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez normális. Nekünk a barátokra szükségünk van. És ne aggodj bulizni megy nem csajozni.
2012. dec. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2%
Tudod mi lenne normális? Ha megmondaná a barátainak, hogy bocs fiúk, de a barátnőm számomra fontosabb, mint a piálás. Majd legközelebb bulizunk egyet, de szilveszter az csak 1x van egy évben és otthon a helyem. Istenem mi lesz, ha családotok lesz, rád marad minden.:(
2012. dec. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ha már ennyire az elején nem bízol meg benne akkor később sok gondotok lesz.


3 hónap nem olyan sok azért, hogy mindenképp hanyagolja a haverjait akiket évek óta ismer. Menj vele ha együtt akarod tölteni és kész.

Az se tesz jót egy kapcsolatnak ha már ennyire az elején (vagy bármikor is) választás elé kényszeríted.

2012. dec. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1. Fogalmam sincs, a haverjai miért nem fogadtak be (irigyek a barátodra, vagy nem tudom). De: a barátod sem lóghat állandóan a nyakadon, rajtad kívül is vannak emberek az életében. Mindenkinek szíve joga, hogy kivel akar lenni. Persze az ehhez hasonló esetekben nagyon nehéz kompromisszumot találni. Ha viszont gyakran csinál olyat, hogy nem veszi figyelembe a kívánságaidat, és mellőz téged, akkor annak nem lesz jó vége, és akkor úgyis lépni fogsz valamit. 2. Ha valaki szereti a másik embert, akkor hűséges marad hozzá, és nem lehet mentség az alkohol. Nem biztos, hogy meg fogja tenni, de neked kell ismerned őt, hogy milyen típus. Elvégre a te barátod, te választottad őt, és ha attól kell rettegned, hogy mit fog tenni, ha nem vagy mellette, az már régen rossz.
2012. dec. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hidd el en is a haverokat valasztanam, mert valahogy az a természetes, megszokott és ilyenek.:D

ha meg attol felsz h megcsal akkor 0 bizalom szal értelme nincs a kapcsolatnak.

2012. dec. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom h 100%-ban meg kéne bízzak benne de leginkább az ott levő csajokban nem bízok.Tudom h el kéne menjek de 1 hónapja is mikor volta szülinapi bulija az is baráti társaságban volt megtartva kisebb létszámmal és ott ott voltam de néha olyan elveszett voltam az összeszokott bandával nem tudtak vagy nem is akartak befogadni a pasim meg csak néha volt velem igaz tudom h ő volt a házigazda de ha így lesz szilveszterkor akk már az 1.óra után borzalmas volna.
2012. dec. 24. 22:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező:

pia+csajok=?


Én nem tudom ti nők ezt hogyan bírjátok. Ha a barátnőm bejelentené, hogy elmegy szórakozni néhány barátnőjével, ahol egy csomó férfi is lesz na meg sok pia én nem engedném el. Mért nem lehet a Karácsonyt és az Szilvesztert meghitten, kettesben tölteni? Jó persze én a bulizós szellemű nőket sem értem meg, hogy mért nem a társukkal vannak és tervezik a jövőjüket. Szórakozni kell persze, de nem létezik, hogy azt a baráttal/barátnővel ne lehetne megtenni.:/

2012. dec. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés így azért nem igaz... Neki van egy megszokott programja ilyenkor, aminél te dönthetsz, hogy vele mész vagy nem. Tehát te választasz, hogy vele akarsz-e lenni.

Miért pont az év leginkább bulizós napján akarod, hogy otthon üljön veled? Ez pont az a nap, amikor a haverokkal kell lenni és bulizni. Előtte ott a karácsony pár napja, az valóban eltölthető kettesben, romantikusan, de a szilvesztert hagy töltse már szórakozással.

Mellesleg szerintem nem ártana, ha vele mennél, mert ha még a kapcsolat elején nem szeretnek meg a barátai, akkor később sokkal nehezebb dolgod lesz, hidd el! Mi lesz később? Soha nem mehet bulizni sehova, mert nyilván a barátaival menne (meg persze veled is), de te velük nem vagy hajlandó? Ugye te is érzed, hogy hosszútávon ez nem megoldás?

És egyébként ilyen nincs, hogy jaj benne bízok, csak az ottani lányokban nem... mert tudod, ha benne bízol, és nem akar megcsalni, akkor azok a csajok aztán csinálhatnak bármit, esélyük sincs. Mindig is úgy gondoltam, hogy csak az olyan hűségnek van értelme, és az a becsülendő, ami nem azért van, mert nem lenne alkalom megcsalásra... hanem igenis alkalom lenne, de nem él vele az illető. ha elzárod a társaságtól és azért nem csal meg, attól még nem tudhatod, hogy valóban hűséges lenne-e...

Tudom, hogy milyen nehéz feltétel nélküli bizalmat adni valakinek, én megjártam már ezt az utat elég rendesen, szörnyen féltékeny voltam az előző kapcsolatomban éveken át... a mostaniban viszont már nem vagyok az. és sokkal jobb így. Persze fontos, hogy ismerd a párod, beszélgessetek el arról, hogy ő hogy látja ezt a témát, de ha minden alapján úgy tűnik, hogy méltó a bizalmadra, akkor viszont bízz meg benne! :)

21L

2012. dec. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!