Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám lerázni a...

Hogyan tudnám lerázni a barátaimat?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, semmi probléma nincs velük. Csak szimplán túl erőszakosak, és nekem ma nincs kedvem lemenni a kocsmába. Nem szeretem az italt, se a kocsmát, és szívesebben pihennék. Le szeretném rázni őket, de már az alap dolgokat mind elhasználtam (fáj valamim, a nem érek rára túlságosan rákérdeznek h mé nem, összevesztem valakivel, fáradt vagyok, stb)

Valakinek valamilyen humoros, de inkább NORMÁLIS tipp?

Köszi!

Egyszer már mondtam azt nekik hogy azért nem, mert megfejeltem a papagájunkat, és háborút indított ellenem. Most az ilyen nem jön be: /


2013. júl. 5. 18:53
 1/7 anonim válasza:
100%
nagy 'barátok' lehetnek... van egy tippem mit mondj: "MA NEM MEGYEK VELETEK." PONT!
2013. júl. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

nincs lóvéd

rokonok jönnek

segítened kell otthon

holnap korán kelsz

már részeg vagy, ezért oda se érnél

szobafogság

megy a Bambi a Tv-ben, és nem hagyhatod ki

más baráttal/barátnővel vagy

randizol

kutyát sétáltatsz

pénzért dolgozol a szomszédnál

2013. júl. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
és nem egyszerűbb megmondani nekik, hogy te annyira nem komálod az ilyesmit így rendszeresen? Ha a BARÁTAID, meg fogják érteni.
2013. júl. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg se fordult a fejedben az őszinteség, a barátaiddal szemben?! Az szép. :)

Ha az igazat nem fogadják el veled kapcsolatban, akkor az a barátság annyit is ér.

2013. júl. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagy százalékban megértik, nem erről van szó, csak nincs kedvem a "nah gyere már" nyűghöz, huzavonához
2013. júl. 5. 20:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez meg csak a te határozottságodon múlik.

Ha nem lehetőségként közlöd az otthonmaradást, hanem tényként, akkor nem tudnak mit csinálni vele.

Bocs, hogy nem tudtam kifogást mondani, csak így tudok segíteni, mert én biztos így csinálnám.

2013. júl. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mondd meg az igazat,azt h te nem akarsz kocsmákba járni a sok hülye részeg közé stb stb.

És javasolj nekik más helyszínt,más programot,pl filmnézést,mozit,plázázást,kajálást,kirándulást vagy bármit, és azt is mondd el szerintem nekik,hogy nem őket nem bírod (ha tényleg így van),hanem a helyeket nem csíped ahova ők akarják,hogy velük menj...

Hidd el jobb lesz az őszinteség,mint az állandó hazudozás,mert egyszer kifogysz majd belőlük és jön az elkerülhetetlen magyarázkodás,vagy a rosszabb eset az hogy elveszíted őket...

De ha mindezt elmondod nekik amit én most leírtam,és nem értik meg,vagy nem csinálnak veled más programot mint a kocsmázás,akkor nem igazi barátok,és akkor zárd le ezt a dolgot közöttetek,mert így jobb lesz neked is,és keress új,megértőbb társaságot!! :)

2013. aug. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!