Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Cigány a legjobb barátom. Baj?

Szandii.11 kérdése:

Cigány a legjobb barátom. Baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy srác aki a legjobb barátom lett. (cigány) Szinte annyira szeretem mint a testvéremet, de ha vele vagyok akkor látom hogy furcsán néznek rám.Nem olyan mint a többi nagyon kedves, jó fej, segítőkész gyerek. De olyan rossz hogy mindenki tilt tőle:( Anya sem szereti ha vele vagyok, sőt még azt se ha facebookon beszélgetünk.. Mit tegyek hogy elfogadják hogy nekem igenis Ő a legjobb barátom?
2013. júl. 6. 17:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Ezzel nincs semmi baj. Sajnos az emberek nagy része szeret általánosítani.

Szüleim alkoholisták. Vertek engem és a bátyámat is. HA bepiáltak azért, ha nem, akkor meg azért. Testvérem beleszeretett egy roma lányba 19 évesen. A szüleink kitagadták. Ő a lány családjához költözött, én még két hónapig sínylődtem, majd a család engem is magához vett! Úgy szerettek, úgy bántak velem, mintha a sajátjuk lettem volna. A szüleim persze engem is kitagadtak. Ennek már 8 éve. Rám is úgy néztek az ismerősök, mint a véres késre, persze egy idő után mi is megkaptuk a "büdös cigány" jelzőt... De azt senki nem nézte, hogy ők két embert magukhoz vettek, nem vártak érte cserébe semmit, ellenben annyit adtak, amennyit a saját szüleink sohasem. Amikor dolgozni kezdtünk, és szerettük volna honorálni a törődésüket, teljesen elzárkóztak, nem fogadtak el pénzt.

Próbáld meg leültetni anyukádat, és mesélni neki egy kicsit erről a fiúról, hátha könnyebben nyit felé.

2013. júl. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%
Vannak kivetelek, igaz h nagyon keves, es ritka mint a feher hollo, DE vannak!
2013. júl. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%
Nem baj, csak raj.
2013. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%

Dehogy baj, miért lenne az?

Őt magát nézd, ne a származását! Bár más is így lenne.

2013. júl. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

" Nem olyan mint a többi " Miért a többi milyen ?

Ahogy látom te se fogadtad el őt még teljesen , illetve a hova tartozását te sem fogadod el egyszerűen . Te is általánosítasz ! A kérdéseden is látszik hogy egy kicsit félsz attól hogy az emberek megnéznek stb . Ha biztos lennél a barátságodban tudnád hogy nem baj ! Ne azon gondolkozz hogy baj-e vagy nem baj hanem azon dolgozz hogy mások is értsék meg hogy ti ketten barátok vagytok , és ha kell akkor mond meg másoknak hogy ő akkor is a barátod marad ha tiltanak tőle hanem . Én azt nem ajánlom hogy beszéld meg anyukáddal , nem hiszem hogy megtudnád győzni hogy változtassa meg nézeteit , úgy gondolom hogy még jobban tiltana , még jobban össze vesznétek , a legtöbbet azzal tudsz elérni ha kiállsz a barátságotok mellett .

2013. júl. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
27%
végzetes hiba,temesd el!
2013. júl. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj :Đ
2013. júl. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%
Telód megvan még?
2013. júl. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
6%

Ha ezt ìgy megkèrdezted hogy BAJ??

Ezek szerint nem tudod mi az hogy baràtsàg! Mert ha te,ezt igy megkèrded,valamit te is szègyelsz! A legjobb baràtok nem foglalkoznak börszinnel,anyagiakkal,nemi hovatartozàssal! A legjobb baràtokat nem èrdekli màsok vèlemènyei!

2013. júl. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 smebjulek válasza:
38%
Zsírkirály!!!
2013. júl. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!