Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan 20-30 körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan 20-30 körüli lány, aki nem egy nagy társaságkedvelő, ritkán jár bulizni és magához hasonló barátot szeretne?

Figyelt kérdés
És nem lakik túl messze Bp-től.
2013. júl. 5. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
és házhoz is megy egy gyors menetért...ezt elfelejtetted beleírni a rendelésbe.
2013. júl. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aki ezen az oldalon van az eleve nem társaságkedvelő, ebből kifolyólag nem szeret bulizni. A harmadik feltétel véletlenszerű.
2013. júl. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez is egy társaság, ha úgy vesszük, úgyh ez így nem igaz.

És barátnőt szeretnék, nem gyors menetet. Attól, mert te erre hajtasz még nem biztos, hogy más is..

2013. júl. 5. 11:25
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Sok csaj úgy gondolkodik hogy: "Unalmas az életem, semmi buli, nincs szükségem egy hasonlóan unalmas életű palira"

De egy idő után lenyugodnak elvileg kicsit :D

Nem mintha én nem járnék társaságba nem azért írom... xd

2013. júl. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogy a mondás tartja: két dudás nem fér meg egy csárdában. Biztos, hogy egy hozzád hasonló lányt szeretnél magad mellé?

Én visszahúzódó lány létemre inkább kicsit közvetlenebb, társaságkedvelő barátot szeretnék magam mellé, aki kicsit felpörgeti az unalmas életem. Rávesz olyanra is, amit lehet sosem próbálnék ki.

Valahogy engem taszítanak a csendes, önbizalom hiányos, kicsit határozatlan fiúk.

Én sem vagyok alapból az a nagy határozott ember, és egy ilyen fiú mellém..hát..nem szeretném.

2013. júl. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!