Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti szégyenlősök vagytok a...

Ti szégyenlősök vagytok a testvéreitek, kb veletek egykorú barátaitok előtt?

Figyelt kérdés
Nemet és kort is irjatok

2013. júl. 8. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos mindig is az voltam, pici korom óta. 34N
2013. júl. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szégyenlős? ezt úgy érted h le merek e vetkőzni előttük v mi?
2013. júl. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hát nekem van két húgom, úgyhogy előttük nem vagyok szégyenlős, elvégre lányok ők is. barátaim előtt meg... hát lányok előtt átöltözöm, ha arról van szó, persze nem fogok előttük meztelenül táncikálni meg ugrálni :D fiúk előtt meg nem szoktam meztelenkedni, mert nem vagyok az a típus.

18/L

2013. júl. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Testvéreim előtt semennyire a fiú barátaim előtt átöltözök de nem meztelenkedek és lányok előtt meg nem veszem le az alsógatyát de a többit simán.14/F
2013. júl. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Justicar ***** válasza:

Egy kicsit sem. Nővér / fiú / lány barát, tök mindegy.

18/F

2013. júl. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én az vagyok mert nem vagyok elégedett a testemmel ezért nem akarom hogy más is lássa. 18/L
2013. júl. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
29 éves srác vagyok ! Én senki elött , se családtag, se haverok barátok, lakótárs elött SEM NEM VAGYOK szégyelős! Bárki elött merek akár percekig pucéran leni! Írj privit, te ?
2013. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát... lehetnék a szégyellősség élő példája akár. Néha mèg a húgomat se szeretem, ha nézi, mert egyszerűen frusztráló érzés. Olyankor, amikor ottalvós táborokba vagyunk, elég nehéz, mert a legtöbb esetben függóny sincs a zuhanyfülke előtt, de hát leleményesen odakötözünk egy lepedőhuzatot, azt jól van :)
2013. szept. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!