Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék női lelki társra/tá...

Hol tudnék női lelki társra/társakra találni?

Figyelt kérdés

Előre leírom, hogy semmiféle ferde hajlamom nincs, azaz NEM vagyok leszbikus, csak és kizárólag barátnőt/barátnőket keresek, akivel/akikkel meg tudjuk egymással osztani örömeinket, bánatainkat, akármit. Nagyon nagy szükségem lenne egy lány lelki társra, teljesen mindegy, milyen korúak! Sokan mondják rám, hogy koravén vagyok. :) Aki szeretne velem ugyanilyen célból barátkozni, örülnék nagyon, ha rám írna. :) Vagy ha tudtok tanácsot adni, milyen oldalakon lehet ilyen lelki társakat keresni, legyetek szívesek, írjátok meg. Előre is köszönöm!

22/L


2013. júl. 8. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz. 19/L
2013. júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nekem is :) amúgy merre laksz?

20L

2013. júl. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Szia! nekem is írhatsz :)


22/L

2013. júl. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Nekem is írhatsz!:)

21/L

2013. júl. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem is írhattok.

25/L

2013. júl. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem is írhatsz. :)


21/L

2013. nov. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"semmiféle ferde hajlamom nincs"

"Nagyon nagy szükségem lenne egy lány lelki társra, teljesen mindegy, milyen korúak!"


Csak "ferde hajlamú" ne legyen, ugye?

Mert az borzasztó lenne, ha egy ferdehajlamú segítene megoldani a lelki problémáidat...

2014. jún. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gondolom azért írta, hogy ne értelmezzék félre a kérdést. Nem párkapcsolatot akar, hanem barátokat.
2014. jún. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Kedves" 7-es válaszoló! Nekem semmi problémám nem lenne azzal, ha valaki ferdehajlamú, nekem azzal lenne bajom, ha mondjuk egy csaj leszbikus lenne, és nem szimpla barátságot akarna tőlem, hanem többet. Ez a dolog lényege, de úgy látom, neked nem volt egyértelmű.

Na de hogy letisztázzam a dolgot, elég sokszor jártam már úgy, hogy különböző oldalakra regisztráltam, vagy csak simán chateltem, írtam hogy barátnőket keresek kizárólag barátkozási célból, ehelyett csakis leszbikusok írtak rám, hogy nem akarnék-e velük ezt meg azt csinálni, amiket ide most nem írnék le.

Biztosra akartam menni, ezért gondoltam, még a kérdésem kiegészítésében leszögezem azt, hogy "ferdehajlamúak" ne írjanak rám, ennyi.


A 8-as válaszolónak viszont köszönöm szépen, hogy helyettem is tudósította a 7-es válaszolót a dolgokról! Ment is a zöld kéz. :)

2014. jún. 25. 19:09
 10/11 anonim ***** válasza:

"különböző oldalakra regisztráltam, ehelyett csakis leszbikusok írtak rám, hogy nem akarnék-e velük ezt meg azt csinálni, amiket ide most nem írnék le."


Nem lehetsz ennyire naiv, kislány...

Azok nem leszbikusok voltak, hanem kanok, akik arra élveznek, hogy nőnek adják ki magukat a neten, és mocskosságokat írjanak nőknek, meg felkínálkozzanak a többi kannak.


Én is leszbikus vagyok, pontosan tudom, hogy milyenek az igazi leszbikusok - meg milyenek a kanos kis hülyegyerekek, akik női kamunickekkel perverzkednek a neten.

2014. jún. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!