Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek majd barátokat?

Hogyan szerezzek majd barátokat?

Figyelt kérdés

Egy 13 éves lány vagyok és aggódom a hamarosan előttem álló középsuli miatt,hogyan leszek majd barátaim,mert majd ugye megyek a gólyatáborba és nem tudom,hogy hogyan szerezzek majd barátokat,mit kell nekik mondanom?és mikor?előtte hogyan ismerhetem meg őket?honnan tudhatom majd meg a nevüket?a gólyatáborba a suli minden 1.ős azaz kezdő diák ott lehet a gólyatáborba?mármint hogy minden szakból egy helyen?tudnátok nekem segíteni?nagyon aggódom..középsuliba már mindenkinek vannak barátai?tartok amiatt is hoyg belecsöppenek egy már összeszokott tátsagágba...

(bocsi a helyesirasi hibákért..)



2013. júl. 9. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Facebookon bejelölöd őket, vagy egy-kettőt, hogy ne tűnj nagyon nyomulósnak.

ott pedig rájuk írsz..

2013. júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt értem,de honnan tudom meg a nevüket??
2013. júl. 9. 21:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Szokott lenni felvételi lista az iskola honlapján..
2013. júl. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A táborban mi kaptunk ilyen kis fehér kitűzős lapot és ráírtuk a nevünket
2013. júl. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ilyen miatt. A mi osztályunknak nem volt gólyatábor, emiatt igencsak érdekesen indult a kapcsolat közöttünk. Azt kell mondanom 2-3 hónap úgy telt el, hogy senki nem közeledett senkihez, szinte mindenki csak a megszokott négyes csoportjában ült szünetekben. Utána jött a csírahét, vagy gyíkhét, vagy isten tudja mi volt a neve annak a szivatós hétnek, na akkor jöttünk rá, hogy itt komoly barátságok is kialakulhatnak.:)
2013. júl. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Régen nem volt ace yilesmi, amúgy megy minden a maga útján, besszélgetésbe kell kezdeni, ennyi kb a titok...
2013. júl. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát remélem majd minden jó lesz,köszönöm a válaszaitokat:)
2013. júl. 10. 06:18
 8/8 anonim válasza:
próbálj meg odamenni nagyobb csoportokhoz, beszélgetni velük. Én is 13 vagyok és jövőre jön a nyolcadik, úgyhogy ugyanannyira be vagyok tojva a gólyatábortól mint te :)csak ne játszd meg magad, legyél kedves, figyelmes, és hogy ha véletlenül gúnyolódnának vagy cikiznének egyszerű a válasz: magas hangon kifigurázni őket :D a hülyékkel nem érdemes vitatkozni. ennyit a degenerált társaságról. ha valaki igaz barát akkor az ígyis úgyis oda fog jönni hozzád akkor is ha fura vagy akkor is ha nem :)a barátok előtt meg végképp nem kell megjátszanod magad. én őszintén szólva a fiúk miatt izgulok a legjobban, mert egyszerűen nem tudom kezelni őket...
2013. júl. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!