Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzek barátokat?

Hogy szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
mindig is csendes, visszahúzódó lány voltam. sosem volt igazi barátom talán egy 2 éve de az is csak egy évig tartott. most h 18 éves vagyok rádöbbentem h mennyire egyedül vagyok. hiába van kapcsolatom, azért néhány jó barátnőt semmi sem pótol. nagyon ciki h nincs egy barátnőm se. nem csak a család előtt, mindenki előtt is. és persze nekem a legrosszabb mert bármi van velem, öröm vagy bánat nincs az mint a többi lánynál h megoszthatnám a barátnőimmel. sokat sírok emiatt. egy kis településen élek szóval az olyan tanács h járjak közösségbe stb lehetetlen. valamint a 'legyél nyitott' ha egyszer ilyen ember vagyok nem tudok megváltozni. ha hozzámszólnak visszamosolygok és válaszolok. csak nem nagyon szól hozzám senki. pedig nsm vagyok csúnya se. sok fiúnak bejövök, velük viszont nem tudok barátkozni mert többet akarnak. szóval tudok tenni valamit h legyen legalább egy barátnőm? szerintem nem:(

2013. jún. 25. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Facebook
2013. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
próbáltam. beszélgettünk úgy tűnt h kölcsönös a szimpátia, aztán lekoptattak finoman:/
2013. jún. 25. 20:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél fel ismerősnek egy városnyi embert (vagy 3000-et) azok között csak találsz valakit aki nem koptat le, ha tényleg nem tudsz elmenni egy közeli városba ismerkedni akkor muszály az interneten keresztül...
2013. jún. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok..

nekem sincsenek barátnőim tök rossz így,pont ahogy nálad család és mások előtt is,meghát egyedül vagyok :/


ha gondolod írj rám...

20/L

2013. jún. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
hol laksz kedves kérdező?:)
2013. júl. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a semmi közepén. egy kis faluban.
2013. júl. 1. 04:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!