Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan és hol lehet őszinte...

Hogyan és hol lehet őszinte barátságot kötni?

Figyelt kérdés

Kisvárosban élő, negyvenes nő vagyok. Zárkózottan élek a családommal, ritkán mozdulok ki, többnyire a férjemnek, családomnak és a munkámnak élek. Mostanra gyakorlatilag elfelejtettem, hogyan kell társasági életet élni; a gyerek és fiatalkori barátságok mostanra eltűntek, munkahelyemen vezető beosztásban dolgozom, a kollégák így kevésbé nyíltak velem, a szomszédaim általában idősebbek. Szükségem lenne egy barátra, ismerősre, aki meghallgatna, akivel őszintén el lehet beszélgetni, nevetni, közös az érdeklődésünk és akit én is szívesen meghallgatnék, esetleg közös programokat is tudnánk szervezni.

Próbálkoztam társkeresőkkel, ahol tényleg társat lehet találni, de én szeretem a férjemet, csak szeretnék kicsit leválni róla, azaz szeretnék rajta kívül is barátot (a szó eredeti értelmében), barátságot találni.

Tudom, hogy a kérdés látszólag banális, de azért mégis bonyolult, mert az ember hajlamos egy idő után elbátortalanodni, jobb otthon címszóval, de néha mégis hiányzik egy jó dumcsi és vihorászás valakivel.



#magány #barátság #barátkozás #társasági élet #kisvárosi élet #vidéki nő
2013. júl. 11. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Akár még itt is! :)

Én itt ismertem meg a 4 legjobb barátnőmet,az egyiküket már két éve,és tényleg mindent tudnak rólam.

Bár tény és való,hogy jóval fiatalabb vagyko,de nem vagyok túl átlagos,se zenei ízlése,se semmi más,és minden esetben Ők írtak rám,szóval nem lehetetlen! :)

2013. júl. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!