Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy beszeljel le/meg vele?

Hogy beszeljel le/meg vele?

Figyelt kérdés
van egy 2 evvel fiatalabb baratnom. o 13 en 15. es van egy pasija akivel mar 6 honapja hol egyutt vannak hol szakitanak. a lany anyukaja nem szereti a fiut,sot el is tiltotta tole. ok megis sokat talalkoznak. es most a fiu irta nekem hogy hetfon le akarnak fekudni egymassal. en akkor teljesen sokkot kaptam. egy 13 eves lany szexelni akar. na es a lany kicsit celozgat nekem a lany hogy " felek a hetfoi talitol" de mikor megkerdezem hogy mert csak annyit mond hoy hat nemtudja egyszeruen csak fel.. probalnam lebeszelni hogy ilyeb fiatalon meg ne csinalja vagy legalabb is gondolja nagyon at. de o nem tudja hogy a pasija elmondta nekem hogy mire keszulnek. hogy hozzam szoba?hogy beszeljem le?
2013. júl. 11. 18:57
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesirasi hibakert.
2013. júl. 11. 19:05
 2/9 anonim ***** válasza:

Mondd meg nekik, hogy 14 éven alulival létesített szexuális kapcsolat bűncselekménynek számít. Ettől talán megriadnak, mert előbb-utóbb úgyis kiderül, hogy lefeküdtek.

A barátnőd nem akarja (fél a hétfőtől), a srác kényszeríti. Esetleg nem tudnál beszélni barátnőd anyukájával, hogy hétfőn semmiképpen se engedje el a lányát? Ezzel talán nyerhetnél egy kis időt.

Ha nem sikerül meggyőznöd, akkor legalább azt verd a fejébe, hogy óvszer nélkül semmiképpen se engedje a dolgot!

2013. júl. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az anyukaja nem is tudja hogy talalkozni fognak. a fiu mondta hogy megvette az ovszert de akkoris nekem ez ennyire sokkolo. amugy a lany is akarja o attol fel hogy fajni fog az elso..
2013. júl. 11. 20:00
 4/9 anonim válasza:
Bocs, lemaradtam. De megoldódott a gond? Vagy...hjaj. >.<
2013. júl. 17. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem.. lefekudtek egymassal...
2013. júl. 17. 18:50
 6/9 anonim válasza:
Gratulálok nekik! És legalább sz_r volt? -.-`
2013. júl. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nemtudom nem voltam hajlando vegig..
2013. júl. 18. 21:09
 8/9 anonim válasza:
Szóval eddig tartott a barátságotok? Sajnálom. :/
2013. júl. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem,baratok maradtunk csak meg mondtam neki hogy ezzel a temaval engem hagyjon szerintem nagy hibat kovetett el.
2013. júl. 18. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!