Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Írnátok nekem férfi énekeseket...

Írnátok nekem férfi énekeseket? Banda is jöhet. Olyanra lenne szükségem amit egy átlagos fiú szeret.

Figyelt kérdés
2013. júl. 13. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Justin Bieber!!! Sp, tuti bejönnek egí fiúnak ;) Miért nem tudsz rákeresni az interneten?
2013. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*egy
2013. júl. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
attól függ, hogy milyen az izlése.. Bullet for my valentine is fiúbanda, a One Direction is fiúbanda..de két külömböző világban.
2013. júl. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Beatles, Queen
2013. júl. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindenki mást szeret.


Én a folk és death/black metalt:

Például:


Dalriada

Niburta

KerecsenSólyom

Heroic

Eluveitie

Catuvolcus

Celtachor

Arkona

Amon Amarth

Skálmöld


Stb...

2013. júl. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nirvana, Foo Fighters, Pixies, Foster the People, Kispál és a Borz, 30Y, Punnany Massif, csak hogy pár jó előadót is említsek.


Ha egy átlagos fiúról van szó, akkor: Lil Wayne, Wiz Khalifa, Snoop dogg (vagy Snoop lion, tudja a halál hogy hívja most magát), Fluor Tomi, Young G, illetve mióta nincs értelme, mondanivalója a zenéjének, Kid Cudit is hallgatnak. Ritkán az "átlagos" srácok is hallgatnak Punnany Massifot, csak nem fogják fel dalaik mondanivalóját.

2013. júl. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! Ha nem tudsz segíteni inkább ne írj! Kösz.

A többieknek pedig köszönöm a segítséget :)

2013. júl. 15. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!