Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az átlagos 23 éves férfi hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos 23 éves férfi hány szexuális jellegű kapcsolaton van túl?

Figyelt kérdés
Gáznak számít, akinek csak 1 volt?
2013. jún. 12. 17:56
 1/5 Zakathol ***** válasza:
100%

Nekem 26 éves létemre is csak 1 volt. A legjobb az egészben az, hogy leszarom, ki mit gondol erről :D

Javaslom próbáld ki te is. Meglásd jobb lesz.

2013. jún. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem egy sem volt....

23f

2013. jún. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem se....


29F

2013. jún. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0-10.
2013. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem 23 évesen csak olyan szexuális kpcsolataim voltak amik felejtősek.


most mielött mondanád hogy neked az is jó lenne, olyan nőkkel volt akik csak hitegettek néha adtak egy ki smorzsát, de azt igy nem is lehetett élvezni, ellenben arra tartottak, hogy belémtöröljék a lábukat, s volt aki még pénzügyileg is baleknek tekintett. pl. be akarta osztani a pénzem, stb...


szóval ennél jobb az igazira várás is.

2013. dec. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!