Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 18 éves lány vagyok nagyon...

Rockii1995 kérdése:

18 éves lány vagyok nagyon kevés barátom van pedig nyitott vagyok mások felé és szívesen ismerkedek de nem értem miért van ez így. Szerintetek? Van valaki hasonló szituban és esetleg lenne kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 13. 20:50
1 2
 11/12 anonim válasza:

Nekem lenne kedvem, én is szívesen beszélgetnék veled.

21/ L

2013. júl. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem is írhattok akár, nagyon rossz itthon egyedül unatkozni, kérdező tökéletesen megértem a helyzetedet :( Nálam talán az is közrejátszik hogy nagyon félénk és csendesebb típus vagyok, ezért nagyobb társaságokban kb meg se merek szólalni, hacsak nem szólnak hozzám, nem is mondok semmit, és mindig csak a "megfigyelője" leszek a társalgásoknak...emiatt persze aki nem ismer rögtön le is szokott írni és kb levegőnek néznek
2013. júl. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!