Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem akarom elveszíteni, de...

Nem akarom elveszíteni, de már nem bírom!?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmről van szó. Régen nagyon jól megvoltunk, állandóan nevettünk, hülyéskedtünk éjszakákat beszélgettünk át. De mióta lett fiúja semmi más téma nincs, csak ő/ők, kettőjük kapcsolata. Sokat veszekednek és a barátnőm mindig nekem önti ki a szívét és én mindig próbálom vigasztalni...én alapból depressziósabb természetű vagyok és azért is volt olyan jó vele lenni mert mindig feldobta a napomat, örülni tudtam és jókedvem lett. De ő most állandóan szomorú és mindig a kettőjük kapcsolatáról kell monológokat hallgatnom. Szemétségnek érzem, de már elegem van belőle...kb 2 éve szinte semmi másról nem esett szó...

A múltkor mikor együtt voltunk egy napot mit csinált? 4 órán keresztül facebookozott vele és rám se hederített. Ha valamit mondtam neki, meg sem hallotta, nem is reagált rá...sajnálom őt mert tényleg gondjai vannak és szeretnék segíteni, de már nagyon belefáradtam. Mit tegyek? Honnan gyűjthetek ehhez tovább erőt, mert nem akarom elveszíteni?


2013. júl. 16. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, mit várnál tőle, ha a helyében lennél, és tedd azt.
2013. júl. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Egyik barátnőm is ilyen helyzetben van. Mármint ugyanilyen a kapcsolatuk a legjobb barátnőjével.

Az első dolog, hogy ha sokat veszekednek azzal a fiúval, akkor nem sok értelme van a kapcsolatuknak. Ezt meg kéne mondanod a barátnődnek. De ha ez nem segít..

Egyszerűen mondd el neki hogy mennyire bánt ez a dolog, és hogy mennyire belefáradtál. Mond hogy te megérted, és nagyon sajnálod hogy ennyit veszekednek, de ez így nem jó. Magányos vagy és hiányzik a régi Ő akivel mindig annyit nevettetek. Ez a fiú megváltoztatja, és ez nem helyes!

Egy kapcsolatban ki kéne hogy egészítsék egymást a felek...

2013. júl. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ha a helyében lennénk, nyilván azt várnám, hogy mellettem álljon. Ezt én is tudom, és ezt is csinálom, de már nem bírom...nem olyan könnyű ez, mint ahogy hangzik.

Igen, érdekes kapcsolatuk van, olyan se veled, se nélküled féle.

De a baj az, hogy nekem ő tényleg a legjobb barátnőm, én a problémáimat mindig vele osztottam meg, nekem is nagyon hiányzik, hogy néha az én gondjaimról legyen szó. Ha elmondom neki valamilyen gondomat, egy-két mondattal reagál rá, aztán megint visszatérünk kettőjükre...


Olyat már többször mondtam neki, hogy hagyjuk most kettőjüket, itt vagyok, most mi ketten csináljunk valami olyat, mint régen, kicsit nevessünk stb....de nem megy neki. 10-20 percig másról beszélünk, aztán visszatérünk.

2013. júl. 20. 11:39
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt a kapcsolatot már egy jó ideje húzzák, komolyan nem tudom, hogy mit várnak egymástól. Tudja, hogy egy párkapcsolatnak nem ilyennek kéne lennie, sőt, ő mondja mindig nekem. Mindig szakítanak aztán összejönnek.
2013. júl. 20. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!