Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom csókolózott a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom csókolózott a volt barátnőjével. Lebukott. Megbocsájtottam neki. Nem akarom elveszíteni szeretem. De mostanában nagyon sok balhé volt. és nem akar tönkretenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszer jártak egy hónapig és nagyon ritkán találkoztak...Másfél évig semmi nem volt.Közben mi elkezdtünk járni.Össze is költöztünk.Több mint egy éve vagyunk együtt.Mostanában nagyon sok vita volt köztünk.gyanakodtam, féltékenykedtem mert beszélt az exével...Sőt haverkodtak.Egy társaságba is kerültünk.Nem rég költöztünk össze...és nem megy könnyen.Pár hete minden este van valami ami miatt sírok...és pár napja kiderült, h csókolóztak....:( Nagyon kiborultam.Leültünk megbeszélni.Nem látja értelmét az együttélésnek.Mondtam neki hogy azért mert sok volt a sírás meg a veszekedés ne adja már fel.De ő azt mondta nem akar tönkretenni.Szeret engem de már annyira sok volt neki....Nem akarom h vége legyen Szeretem!! Hogyan oldjam meg h velem maradjon?? Mondtam neki h menjünk el valahova kettesben.erre ő azt mondta h nem mer mivel fél h elgyengül és nem szakít...én meg tönkremegyek ebbe a kapcsolatban lelkileg...
2013. júl. 12. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a srác be akarja fejezni. És talán neked is jobb lenne, ha vége lenne.
2013. júl. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mondta hogy szeret...de nme akar tönkretenni.Tegnap elájultam a buszon...mikor hazajött és elmondtam neki, hogy kórházba vittek nagyon kiakadt...h ez is miatta van
2013. júl. 12. 10:17
 3/11 anonim ***** válasza:

szeret, de mással smárol..nagyon szerethet...

csak biztosítéknak kellesz neki. kihasznál, addig míg nemjön össze az exével ujra, vagy mással.

én ha szeretek valakit nem csókolózok mással!se részegen, se józanul, se drogosan.

2013. júl. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De velem költözött össze....:( Én nem hiszem h pótlék lennék...szeretem.és szeretnék vele maradni.vissza szeretném hódítani
2013. júl. 12. 10:27
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjad ha már most megcsalt lehet hogy később nem csak egy csók lesz. Szerintem hagyjad mert ez volt anyukámmal is aztán 8évig élt együtt a nevelőapámmal aki megcsalta és most 8 éve lett oda nem 1-2. Tényleg jobban jársz ha hagyod hogy "elmenjen".
2013. júl. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem tudom elengedni.... :( mindent leszámítva....hogy mit tett....nem érdekel.Csak Ő számít...kell nekem.
2013. júl. 12. 10:49
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudom h hülye vagyok...de a megoldást keresem.Vissza szeretném csábítani, hódítani...
2013. júl. 12. 10:51
 8/11 anonim ***** válasza:

nincsmegoldás, és buta liba vagy, hogy egy olyan pasi után futsz, aki korántsem szeret annyira, mint te őt. lássd már be!

keress oylan valakit, aki megbecsül és odafigyel rád! felejtsd már el ezt az idiótát.

2013. júl. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom h buta liba vagyok...de mindenki tudja h a szerelem vak...:( És bízom benne h minden helyre jön.
2013. júl. 12. 12:08
 10/11 Zeds Alive válasza:
Ha magadban eldöntötted a kérdést és elútasítasz minden józan tanácsot, akkor mi a jó büdösnek kérdezed? :OO
2013. júl. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!