Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztem a legjobb barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a legjobb barátommal akibe szerelmes vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013.06.26.-án összevesztünk mert egyik ismerősömnek bemásolt egy beszélgetés részletet és nekem rögtön az jött le,hogy elmondta a titkomat .(egyébként nem mondott semmit csak szivatni akart)Közben nem mondott semmit és én neki estem ,hogy ez neked miért jó ha tönkre teszed az életem stb....Azzal is tisztában van,hogy szerelmes vagyok belé de megbeszéltük csak barátok maradunk....na szóval 26.-a óta nem válaszol sehol és engem ez nagyon zavar mert imádom és mindent megtennék érte.Egy társaságba járunk.

Hagyjam még egy darabig amíg lenyugszik vagy mit tegyek? segítsetek kérlek :/ <3 nagyon kiszeretnék békülni vele



2013. júl. 12. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
SZ_PD LE! AZ MEGBÉKÍTI.
2013. júl. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
normális válaszokat írjatok légyszíves.
2013. júl. 12. 19:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves hölgyem (?), mindent helyre lehet hozni. Csak annyi kell, hogy elmondod neki, hogy nagyon bánt téged ez a dolog, nem szeretnéd hibáztatni, és azt se szeretnéd, ha ő haragudna rád. Kérdezd meg, meg tudtok e egymásnak bocsátani, mert nagyon szeretnéd, ha helyreállna köztetek a béke.

A másik... megbeszéltétek, hogy barátok maradtok, de te nem a barátja szeretnél lenni, ugye? Vagyis ha szeretnéd, hogy másképp legyen, fel kell bontanotok a "szerződést". Különben lehet, hogy megszeged. Persze az is jó lehet, ha "véletlenül" történik valami, ami új értelmet ad a kapcsolatnak.

Kommunikáció és nyitottság.

2013. júl. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
írtam neki...de az a baj,hogy nem válaszol sehol...se facebook,viber de még sms-t is írtam
2013. júl. 12. 19:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez esetben szólj egy közös ismerősödnek, hogy beszéljen a fejével. Olyannak szólj, akit kedvel és aki valamennyire hatni tud rá. A múlt, múlt. Mindenki elkövet hibákat. Nem is fontos, hogy ki követte el. Ami fontos, hogy tovább lehet lépni. Így még rengeteg értéket megoszthattok egymással.
2013. júl. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!