Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy egyik napról a másikra szakítottátok meg a barátitokkal a kapcsolatot, és utána nem volt egy darabig?

Figyelt kérdés

esetleg észrevettétek, hogy rossz hatással lehetnek rád, megváltoztak, más lett az érdeklődési körötök, nem passzoltatok, nem voltatok egy hullámhosszon... stb


utána hogy, és hol áltatok neki új emberek/barátok után keresni?



2013. júl. 18. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején én az általános iskolába ismertem meg két "barátomat" egy fiút és egy lányt. A történet röviden: állandó kihasználás és hülyének nézés, ha nincsen ló jó a szamár efektus. Felhívtam,megmondtam találkozzunk. Találkoztunk, elmondtam a szemükbe a véleményem és azóta nem beszélünk. Fogod látni idővel hogy kik az igaz barátaid. Egy kezem is sok ahhoz hogy megszámoljam hány igaz barátom van, akire bármikor számíthatok, aki eljött a munkahelyéről is ha olyan gondom volt. :)
2013. júl. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a gimis időszakból maradtak barátaim anno és ezekhez még hozzácsapódott pár ember, akikkel együtt buliztunk. Ha valami problémájuk volt, engem hívhattak, de ha én szorultam segítségre, az kit érdekel? Arról nem is beszélve, hogy engem sose hallgattak meg, mindig csak nekem kellett hallgatnom az ő dolgaikat. Ha én elkezdtem beszélni, lazán belevágtak. Egy idő után elegem lett. Sorban mindet lekoptattam. Volt, akinek sms-t írtam, hogy soha többet ne keressen, volt, akinek telefonon mondtam el, hogy többet nem akarom látni és azt is, hogy miért, volt, aki sírt a telefonba és sajnáltatta magát és volt, aki fenyegetett, meg zsarolt. Az egyik még a mai napig hívogat néha néha, de lerázom, mert nem tudok vele mit csinálni, egyszerűen hiába küldöm el a bús francba, nem megy el. Olyan, mint egy szemtelen légy. Remélem, el fog húzni innen külföldre, jó messzire a francba, mert tervezni. A gyerekkori barátnőmtől, akitől a legnagyobb pofont kaptam, úgy vettem búcsút, hogy elmentem vele utoljára bulizni, utána soha többet nem kerestem, le is tiltottam mindenhonnan és akik az ő nevében kapcsolatba akartak lépni velem, azoknak is megmondtam, hogy nem vagyok rá kíváncsi. Neki született egy gyereke és folyton mindenkit azzal zsarolt. Engem nem hatott meg. És végül nem maradt egy barátom sem. De ezek nem is voltak barátok. Azóta se találok társaságot, bár nem is igazán kerestem, mert akkorát csalódtam ezekben a múltbéli emberekben.
2013. júl. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Volt ilyen. Egy hónapig tartott a mosolyszünet, aztán ő írt rám, hogy nem megy neki, kíváncsi, hogy hogy vagyok. És azóta dumálunk.

A történethez hozzátartozik, hogy nettről ismertem meg a lányt, immáron két éve, és apróságokon összebalhéztunk, ha nincs ló, jó a szamár módon bánt velem néha, én meg emiatt sokszor kiakadtam.

A kapcsolatunk nem olyan erős, mint volt, viszont lassan-lassan bízom benne, hogy visszaáll az eredeti állapotára.:) 15/L

2013. júl. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Épp most csinálom ezt, pontosabban haladok efelé. Igazából meguntam hogy abszolút nem kölcsönösek a kapcsolataim, és annyit csalódtam emberekben hogy akármennyire is szeretném, egyszerűen már nem igazán tudnak érdekelni...

Még van 1-2 ember akin gondolkozok de szinte mindenkivel megszakítottam a kapcsolatot.

2013. júl. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat :)

látom nem vagyok egyedül..

2013. júl. 19. 08:12
 6/6 Heily válasza:

Ilyenek után néha hagyom, hogy csak megtörténjen, aminek meg kell történnie... hogy őszinte legyek, nem is mindig szeretnék másik barátot a régi helyett, viszonylag sokszor előfordult már velem, hogy csalódnom kellett barátokban, mert átvágtak, stb... előbb ki kell hevernem, ami történt, aztán tudok mások felé nyitottabb lenni megint. Úgy tűnik, elég rossz emberismerő vagyok, mert csomószor előfordult már hasonló, de általában én voltam az, aki megszakította velük a kapcsolatot, mert utáltam látni, hogy a szemembe hazudnak. És tényleg egyik napról a másikra. Ha valamilyen szinten ki is békültünk, sosem bíztam meg többet az illetőben. De persze így meg lassan kezdek paranoiássá válni, mert mindig attól tartok, mi lesz, ha az aktuális "legjobb barátról" kiderül, hogy ő is csak olyan, mint az előtte lévők.

Ha sportolsz valamit, (én lovas vagyok, a lovardában például elég nagy a jövés-menés, ott mindig akad valaki jó fej) akkor abban a csapatban is nézhetsz új barát után, vagy ha csak egy haverral találkozol például, rajta keresztül is ismerhetsz meg embereket, ilyesmi. :)

2013. aug. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!