Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Történt 1 kis problem. Szerint...

Történt 1 kis problem. Szerintetek mit lehet 1 ilyen helyzetben tenni?

Figyelt kérdés
szóval.. Elmentem nyaralni. Kicsit többet ittunk a kelleténél a barátaimmal, és mikor reggel felkeltem azt mondták h felhívtam az ofőmet, és szerelmet vallottam neki...ajj... És ez annyira gáz! Nemsokára kb 2 hét és megyünk 1 táborba a balatonhoz a sulival, és ott lesz ő is.... Már most rettegek h mit fog mondani erre a kis telefonos dologra. Amúgy jóban vagyok vele, ezért is félek h mit fog szólni. Szerintetek nagyon ki lesz akadva? És én mit mondják neki? Uhh nagyon beégettem magam... 16l és 47f

2013. júl. 20. 03:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne mondj, ő sem fogja szóbahozni. Ha tényleg felhívtad (és nem csak a többiek szivatnak) akkor bizosn érezte a hangodon, hogy részeg vagy, ezért nem is vett komolyan. Ne parázz rá a helyzetre, hülye voltál ugyan, de semmi egetrengető nem történt. Legközelebb ésszel bulizz, ne igyál filmszakadásig.
2013. júl. 20. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az biztos h többet( vagy legalábbis 1 darabig) nm iszok ennyit.. Barátnőm is azt mondta h hagyjuk ezt a témát, ne hozzám fel előtte.. Csak nem tudok majd a szemébe nézni...
2013. júl. 20. 03:31
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt megértem :)

de tényleg az lesz a legjobb, ha megpróbálsz úgy tenni, mintha meg sem történt volna. Vannak helyzetek, amiket csak továbbrontani lehet, ez is olyan, ha elkezdenél magyarázkodni, csak még roszabb lenne. Ő egyébként biztosan nem vett túl komolyan, csak neked kínos. Relax =)

2013. júl. 20. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ááááá nagyon gázosan érzem magam... De köszi a válaszokat!! Arik vagytok h még ilyenkor is válaszolgattok <3m
2013. júl. 20. 03:41
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lehetsz benne, hogy egy közel 50 éves értelmes férfi egy mosollyal letudja az egészet, és kb 2 másodpercnél tovább nem érdekli, hogy mit csinálsz részegen.

Ezt kb úgy kezelheti, mint egy téves hívást...


Hogy mit lehet tenni? Tanulni a hibádból. :)

2013. júl. 20. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Én most nem értek veletek egyet. Azért nem, mert amíg nem tisztázza a helyzetet ez a leányzó, addig lehet, hogy a tanár nem vette komolyan ezt a hívást, de őt viszont zavarni fogja, és feszélyezve fogja érezni magát a férfi társaságában, mindig arra fog vigyázni, nehogy ez vagy az szerelme jelének tűnjön.

Szerintem helyesebb lenne valahogy elviccelve a helyzetet megemlíteni, hogy mondjuk "bocs a múltkori zavarásért, be voltam csiccsentve, ilyenkor mindig hülyeségeket beszélek".

Lehet, hogy butaság, de szerintem ettől meg lehetne könnyebbülni.

Vagy nem?

2013. júl. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De.
2013. júl. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

# 6 – Hát ez attól függ. Ha valaki ettől jobban érzi magát, akkor valóban nem ront a helyzeten tréfásan megemlíteni a dolgot, valószínűleg a tanár is hasonló stílusban fog reagálni.

De az sem ront a dolgon, ha nem mond semmit. Ezt már neki kell éreznie. A tanár úgysem fog problémát csinálni belőle.


Amúgy kérdező, felnőttként ezek a dolgok már teljesen másképp jönnek le, mint a kamaszoknak. Nyilván számodra ez most egy ultra-para égésnek tűnik, de a tanárod két másodperc alatt elfelejtette az ügyet, egyszerűen azért, mert:

1) Ő is volt fiatal

2) Nem te voltál az első kamasz, akit ilyen állapotban látott/hallott

2013. júl. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Huu remélem h tényleg úgy lesz ahogy ezt ti leírtátok. Hát, szerintem megduMálom vele a dolgot, mert gyönyörű gimis évek állnak még előttem, és szeretnék még a szemébe nézni. Remélem nem csak szivatnak ezzel... :@ köszi a normális válaszokat
2013. júl. 21. 03:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Már csak azért se hozd szóba mert ha csak a többiek hülyítenek téged ezzel akkor az elég érdekes beszélgetés lesz...ha megemlíti akkor ne zárkózz el a téma elől hanem vicceldd el..ő is voccelődve fogja felhozni a tèmát ha egyáltalán fel fogja hozni.. ;)
2013. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!