Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Történt 1 kis problem. Szerint...

Történt 1 kis problem. Szerintetek mit lehet 1 ilyen helyzetben tenni?

Figyelt kérdés
szóval.. Elmentem nyaralni. Kicsit többet ittunk a kelleténél a barátaimmal, és mikor reggel felkeltem azt mondták h felhívtam az ofőmet, és szerelmet vallottam neki...ajj... És ez annyira gáz! Nemsokára kb 2 hét és megyünk 1 táborba a balatonhoz a sulival, és ott lesz ő is.... Már most rettegek h mit fog mondani erre a kis telefonos dologra. Amúgy jóban vagyok vele, ezért is félek h mit fog szólni. Szerintetek nagyon ki lesz akadva? És én mit mondják neki? Uhh nagyon beégettem magam... 16l és 47f

2013. júl. 20. 03:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
elég érdekes lett a vége :D odamentem és mondtam h azt én nem is úgy gondoltam stb, erre az irodalom-tanárnőm odajött h neki mondtam... mindenki szakadt :D de megkönnyebbültem :D
2013. aug. 1. 02:07
 12/12 anonim ***** válasza:

xDD


Aranyosak a tanáraid.

A te helyedben én is szakadtam volna :D.

2013. aug. 1. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!