Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek Szex barátságból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Szex barátságból lehet szerelem a fiú részéről? Akivel történt vagy ép ilyen helyzetben van írjon privit és részletezem történetemet 23L!?

Figyelt kérdés

2013. jún. 5. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:

részletezd! :)

sztem amúgy abszolút létezik szex barátságból, sose értettem azokat akik tagadják ezt .... nálunk is nagyon is jól működött, sőt mondhatnám, az volt az igazi!!

2013. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne! :) Ha kaptál valami értelmes választ megköszönném ha megírnád nekem :)
2013. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok,hasonló cipőben járok.
2013. jún. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
mi másfél hónapig csak szex miatt találkoztunk és jártunk össze. utána összejöttünk és már lassan fél éve együtt vagyunk
2013. jún. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

na igen, de én azt tartom baráti szexnek amikor amolyan párként nem jöttök össze, maradtok nagyon jó haverok, és közben megy a szex is ...

én ezt megtapasztaltam, és bárki bármit is mond, nincs ennél jobb!!

2013. jún. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De van jobb,ha összejönnek.
2013. jún. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!