Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam el az LB-mnek?

Hogyan mondjam el az LB-mnek?

Figyelt kérdés

Hogyan tudom elmondani neki hogy tetves? Nem rég találkoztunk, és egy pár közés kép erejéig összetettük a fejünket, és a hajunk is érintkezett a másikéval. Ezért én tetves lettem tőle. Hogyan mondjam el neki úgy, hogy ne sértődjön meg?

Mástól nem kaphattam el, mert a suli vége előtt volt pont tetű ellenőrzés, és akkor nem volt senkiben. Pár hete történt ez, és nem akarom hogy megint elkapjam, és azt sem hogy tovább terjedjen benne a tetű. Segítsetek! Hogyan mondjam meg neki?

Köszi a válaszokat!

14/L



2013. júl. 20. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy tőle kaptad el, másrészt ezt nem kell "elmondani", mert aki tetves, az sajnos rájön magától is.
2013. júl. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mivel csak vele találkoztam ..
2013. júl. 20. 13:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem csak más embertől lehet elkapni, állatoktól is simán, vagy a te hajadba is költözhetnek egyből valami növényről például, szóval egyáltalán nem biztos, hogy tőle kaptad el és ahogy előttem is írták, aki tetves, az tud róla.
2013. júl. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hát a legjobb barátnő/legjobb haver témának az a lényege, hogy őszinték vagyunk és nem sértődik meg a másik. :)
2013. júl. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
És ha csak felhívnád a figyelmét arra, hogy tetves vagy és nézesse meg magát Ő is, hisz találkoztatok? Akkor csak a jó szándék menne át... Persze én nem ismerem őt, de ez is megoldás lehet.
2013. júl. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!