Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felejtsem el a gyerekkori...

Felejtsem el a gyerekkori barátom?

Figyelt kérdés
5 hónapos korunk óta ismerjük egymást (17 évesek vagyunk) és ő volt a legjobb barátom jó pár évig. Már nagyon megváltozott... egyfolytában depis kivéve ha drogozhat. É is szoktam de csak h ennyivel vele tudjak lenni. Tegna volt h írtam neki mennyire kivagyok és mondta h akkor ma velem lesz. Egész nap vártam h kopogjon az ablakomon se semmi... Barátnőm kérdezte h talizunk e, mondtam h mással leszek. Írok a haveromnak h mi van már miért nem jön. Mondta h várja a fő embert. Mondtam h nem érdekel csak legyen velem és nem írt vissza semmit. 3 óra után írt h jöjjek (22:34 kor, 16 kor taliztunk volna) h menjek ki de nem lesz sokat. Szerintetek mit tegyek vele?
2013. júl. 22. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el őt! A drog fogja irányítani a Te életedet is. Ne akarj olyan depissé válni.
2013. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet hogy gyerekkori barát és régóta de gondolkozz...azért drogozol te hogy vele lehessél. Ha igazán jó barát lenne akkor 4kor ott lett volna mert tudja hogy szükséged van rá nem drogoznál csak hogy együtt lehessetek..személy szerint én azt gondolom hogy lehúz téged a barátod én átgondolnám azt hogy mennyire legjobb barát az ilyen:/
2013. júl. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek... tudom h mit kell tenni. :/
2013. júl. 22. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!