Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felejtsem el a gyerekkori...

Felejtsem el a gyerekkori barátnőmet?

Figyelt kérdés

Sziasztok 12 éves lány vagyok és a barinőm is.


Teljesen megváltozott...

ő azt mondja azért mert az iskolában csúfolták.

Magas sarkú csizmákat és cipőket hord(10cm)

és van egy szerintem sokkal idősebb barátja.

Múltkor láttam róluk egy képet ahogy csókolóznak,és nagyon csúnyán/flegmán beszél.

nem ír rám,nem válaszol.


Viszont láthatom még a régi barátnőmet vagy eltűnt?

bocsánat ha rossz a helyesírásom és megértő válaszokat létszives:)



2013. jún. 18. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos (ebben az estben legalább is sajnos) a tini kor elején még nagyon formálható a személyiség. Szerintem most azért ilyen, mert ez szerinte "felnőttes", így majd laza lesz a barátja előtt.

Azt mondom, nem veszett el a barátnőd, ott van és mindig is ott lesz. De ha folytatja ezt a viselkedést lehet jobb ha hozzászoksz, mert lehet ilyen marad...

2013. jún. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan ilyenkor változnak meg és általában az marad sajnos a végleges (vagy legalábbis életének jelentős hányadban fennálló) személyisége. Lehet, hogy ez nála most csak egy drasztikusabb lázadás, amiért csúfolták őt régebben, és később biztosan enyhülni fog, de hogy mennyi idő múlva és mennyire, azt nem lehet tudni. Megértelek, hogy hiányzik, az én egyik barátnőmmel is ez történt, de egyelőre próbálj meg másokkal barátkozni. Ő most nagyon ki akar törni abból az egész környezetből, ami a régi életére emlékezteti, szabadulni akar tőlük és ebbe most te is beletartozol, de ha "kiélte magát", túl van a gyerekkori csalódásain, akkor majd megint lehettek barátok. Azt nem mondom, hogy ugyanolyan közeliek, mint eddig, de addigra már neked is lesznek mások, akik fontosak lesznek.
2013. jún. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kösszönöm még várom a véleményeket:)

anyira "megörült" anyira meg akar másoknak felelni hogy az már fáj..

És az a vicces hogy soha sem érdekelte mások véleménye.

Ráadásul esti bulikba jár és rendez ahól alkohol is van :S

romlanak a jegyei..

egyszerűen eltaszít magától így segíteni sem tudok.

2013. jún. 18. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!