Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez normális dolog?

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm mostanában hanyagol. Először szakított a pasijával, utána megint összejöttek, akkor sokat találkoztunk, de most, hogy megint komolyabb a dolog közte és a barátja között, engem nagyon elhanyagol, ami nekem nagyon rosszul esik.
2013. jún. 1. 20:11
 1/5 Fanfan ***** válasza:
Szólj neki hogy ez neked rosszul esik.Amúgy mióta van együtt a pasijával?Hány hónap után szakítottak?Csak mert akkor megtudnám mennyire komoly a dolog...
2013. jún. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2 éves évforduló előtt pár hónappal
2013. jún. 1. 20:26
 3/5 A kérdező kommentje:
ráadásul megtudtam hogy a pasi részéről nem komoly már a dolog, de ha ezt elmondanám sztem nem nekem hinne, meg nem is fogok beleszólni...
2013. jún. 1. 20:28
 4/5 Fanfan ***** válasza:
Akkor valószínűleg(biztos)hogy a dolog nem komoly.Legalábbis a fiú részéről.Ha tudná biztos nem járna vele.De jobb is hogy nem szólsz neki....legalábbis most még ne.Hát talán most még normális de gondoskodni kéne róla hogy ez ne maradjon így.Az újdonsült szerelmesek még a világ legfontosabb dolognak tartják egymást,(főleg hogy újra sikerült összejönniük)később majd javul.
2013. jún. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ne törődj vele (jó,tudom ezt mondani könnyebb), de ha igazi barátnő,jelentkezni fog,ha meg nem,és továbbra se törődik veled,legalább kiderült,hogy hazug barát,és hogy egy fiú így közétek tud állni. :)
2013. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!