Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kezdjek a barátnőmmel,...

Mit kezdjek a barátnőmmel, aki már nem is az?

Figyelt kérdés

Volt egy igen jó barátnőm, de egy hülyeségen összevesztünk. Igazából ő veszett össze velem, de egyáltalán nem volt igaza, ígyhát én nem fogok tőle bocsánatot kérni. A kérdésnek ebbe a részébe ne kössetek bele, mert ezt már eldöntöttem, hosszas rágódás után.

A gond az hogy nem csak én, hanem szép lassan mindenki más is elhagyta őt, kb egy féléven belül, most tök depressziós, FB-én nincs egy pozitív megnyilvánulása, meg az osztálytársai is monták hogy nagyon maga alatt van. Ez nem, illetve nem csak miattam van, de én már kezdem sajnálni. Igazából olyan lett nekem mint valami szellembarát. Ha valami jó helyen vagyok, vagy jó társosággal, gyakran eszembe jut és arra gondolok hogy kár hogy nincs itt, vagy hogy ő ezalatt otthon ül, és vagdossa az ereit, vagy Isten tuggya nmit csinál. Mit tegyek hogy kimozdítsam szerencsétlet, hogyha attól tartok hogy nem fogadná jól a közeledésemet???


Ja igen amúgy tehett róla hogy mindenki elhagyta, de lehet megtanulta már a leckét, és ha egy jobb társaságba csöppenteném vissza, nem fordulna ez elő mégegyszer...


2013. júl. 23. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jó barátnő vagy, tényleg rendes tőled hogy így gondolkodsz, mindenképp próbáld meg vele felvenni a kapcsolatot. Pl. linkelhetsz neki FB-n valami szép, barátságról szóló idézetet képpel, vagy írhatsz neki egy levelet, nem bocsánatkérést, csak hogy mi újság, rég beszéltetek, nem e találkoznátok? Ha rátér a vitára, akkor nem érdemli meg hogy még ezután te menj utána, de ha jól fogadja, akkor csak egyszerűen makacs volt. Sok sikert!
2013. júl. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért aztn el kell róla mondani hogy miután összevesztünk, tovább őriztük egymás titkait, szóval nincs veszve minden, de szerintem valami áátverést gyanítana ha odamennék hozzá hogy szia, csá mizu?
2013. júl. 23. 21:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Abban nem gyaníthat semmit, ha belinkelsz neki egy idézetet, ezzel legalább utalsz rá hogy kiakarsz békülni. És ha visszareagál, pl belájkolja, akkor ott a válasz, ő is békülni akar. Ha viszont nem reagál, ráírhatsz..
2013. júl. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!