Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek most? Nem akarom...

Mit tegyek most? Nem akarom elveszíteni a legjobb barátnőm.

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk legjobb barátnők.Előző nyáron minden egyes nap átmentünk egymáshoz,mindent megosztottunk egymással,a családunkkal együtt mentünk strandra,egyszóval mindent együtt csináltunk.Év elején jobban megismertük két másik osztálytársunkat,akikkel nagyon jóba lettünk.Azóta sok mindent négyen csinálunk,de még mindig őt tartottam az egyedüli legjobb barátnőmnek.A többieket is imádom,de akkor sem legeslegjobb barátnőként tekintek rájuk.Ahogy összeismerkedtünk a másik két lánnyal,a legjobb barátnőm nagyon jóba lett az egyikkel,és most már ők töltik együtt a nyarat(jó persze négyesben is elég sok programot szervezünk,de ők kétnapos ott alvásokat szerveznek egymásnál satöbbi,és én mellőzve lettem). Szerintem a testvére és a szülei is jobban bírják a másik lányt,mint engem mert én inkább visszafogott vagyok ha a szüleivel vagyok,a másik lány pedig felszabadultabb,harsányabb,vihogósabb.Eddig azon voltam hogy nem sajátíthatom ki,ott van ahol szeretne,de tegnap nagyon rosszul esett valami.Tegnap a másik lánynál voltunk és a legjobb barátnőm kijelentette hogy senkinél nem tud aludni,senki nem jöhet hozzájuk sem,mert rokon van náluk,így nem férnénk el.Ahogy hazamentem tőlük mit ad isten a legjobb barátnőm anyukája hívta őket hogy nyugodtan aludjon ott a másik lány,összehúzzák magukat.Ez nem jól esett.Engem már szinte sehova nem hív.Nem sajátíthatom ki,de....ajj....nem akarom elveszíteni a legjobb barátnőmet....nem akarom elveszíteni a 'testvéremet' mert én így tekintek rá.Kérlek segítsetek....

2013. júl. 25. 12:30
 1/4 anonim válasza:
Kell neked egy fiú, és már 10-ed annyira sem fog ez a dolog érdekelni.
2013. júl. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
most nem tudnék fiúval foglalkozni,mert most vagyok túl egyen...
2013. júl. 25. 12:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, őszintén szólva, és hagynám a helyedben az egészet a fenébe. A barátság 2 ember kölcsönösségén, bizalmán alapszik, ne hogy már te teperj a megmentéséért egyedül. Ez már kikopott fázisban van, a "legjobb barátnőd" lecserélt téged.

Viszont, egy igaz barátnő nem csinál ilyet. Lehet neked ő a legjobb, de neki nem te vagy. Ezt el kell fogadnod.

Ha másképp nem megy, beszélj vele, mondd el neki ugyan ezt, amit itt leírtál.

2013. júl. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ez rosszul esik neked, kérdezd meg, hogy mi történt
2013. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!