Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek el fogom veszíteni...

Szerintetek el fogom veszíteni a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés
3 éves korunk óta ismerjük egymást. Most maradtunk ki 8. osztályból, és mindegyikünk másik iskolában fog tovább tanulni. Nagyon szeretem, óvodás korom óta ő a legjobb barátnőm.Félek, amiatt, hogy ő is új közösségbe kerül és én is.Szerintetek megmaradhat a barátságunk a jövőben is? Légyszi segítsetek.:/ 15/L

2013. júl. 25. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Tartsátok a kapcsolatot és akkor nem lesz gond :D ....nekem van 2 nagyon jó barátom. nagyon régóta együtt vagyunk egymáshoz vagyunk nőve :D..Először énis azt hittem hogy elveszítem őket mert mindhárman most megyünk 9. be...más más suli...de hogy itt a nyár ugyanúgy találkozunk meg minden...ha pedig nem kerülnek rossz közösségbe ez így is marad.....egy igazi barát pedíg barát maradd... 14/f
2013. júl. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez csak is rajtatok múlik!

Ne problémázz ilyeneken ,lehet hogy kevesebbet tudtok találkozni de azt viszont jobban fogjátok élvezni!.

2013. júl. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak lehangolni, de nagy esély van rá, hogy megszakad a kapcsolat.

Mi is most ballagtunk, 6an voltunk nagyon jó haverok, és most mindenki hanyagolja a társaságot.

Vagy a családjukkal vannak elfoglalva, vagy szobafogság van, vagy nem nincs kedvük menni sehova. Ez megy egész nyáron.

Pedig nem semmi társaság volt, nem voltunk jó gyerekek, úgyhogy rengeteg "bajtársias" emlék köt(ött) minket össze.

5 emberből 1-nek van kedve eljárkálni, a társaság egyetlen lány tagja, viszont vele elég érdekes a kapcsolatom, és nem szeretném hazavágni egy életre a társaságot, hátha lesz még valami...

2013. júl. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:) Igen, eddig minden rendben, meg nem is aggódnék, csak sokan lehangolnak, hogy nem nagyon fogunk találkozni.Szinte mindennap beszélünk,találkozunk attól függetlenül hogy nyár van, ez nem változott, és remélem nem is fog.:)Beszélgetünk az ő osztálytársairól, és az enyémekről is, és ez megnyugtat. Viszont elég kemény gimibe megyek, és ő is, szóval bejön még a sok tanulás is.:/
2013. júl. 26. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!