Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mivel lephetném meg a legjobb...

Mivel lephetném meg a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés
Nem szülinap, nem névnap, semmilyen ünnep. Csak szeretném kifejezni mennyire fontos számomra. Valami ütős kéne, sírós is lehet. Videót már csináltam neki. Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 19. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Én a legjobb barátnőmnek egy barátság albumot csináltam! Bár ez egy kicsit költséges, de nagyon érdemes!

Mondjuk nálunk + volt,hogy nem tudtam időben befejezni, de azóta együtt folytattuk , írtunk is bele (mert olyan albumot vettem,amibe írni is lehet), ragasztottunk bele mozijegyeket, koncertjegyeket ,meg mindenféle emlékeket! Szerintem ez a lehető legjobb ajándék egy barátnak!

2013. jún. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Újjazd meg szerintem meglepetésnek.

Garantált, hogy élvezni fogja.

2013. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm, második ujjazd magadat-.-
2013. jún. 20. 09:10
 4/9 anonim ***** válasza:

xD

De fiú vagyok.

De segítheteknek az újjazásban nektek.

2013. jún. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
-.-
2013. jún. 20. 15:54
 6/9 anonim válasza:

Szia :

Én azt csináltam legjobb barátőmnek, hogy fogtam egy dobozt, és tele ragasztottam közös képekkel, és a belsejébe tettem egy plüssmacit, amin közös fénykép volt. Nagyon örült neki.

2013. jún. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia!Készíts neki ékszereket pet palackból nagyon jó fülbevalót és karkötőt készíthetsz. Írd be a googleba h pet palack karkötő,fülbevalò nagyon egyszerű megcsinálni. Én is megcsináltam alig került negyed órámba . Szerintem nagyon örülne neki:-)
2013. jún. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ahogy nézem még mindig az enyém a legjobb ötlet

(az ujjazás)

2013. jún. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi az ötleteket!:)
2013. jún. 21. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!