Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti tarjátok a kapcsolatot a...

Ti tarjátok a kapcsolatot a középiskolai barátnőkkel? (azokra gondolok akik már elballagtak)

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi hatan voltunk barátnők ballagás utáni napokban amikor már az érettségin is túl voltunk mármint a két érettségi közt voltunk, akkor megbeszéltük hogy továbbra is tartjuk a kapcsolatot.

ugye akkor szét szóródtunk mert páran OKJ-s képzésre mentünk pontosabban ketten én a nem túl jó barátnőmmel, a többiek meg egyetemre szétszóródva. Egy barátnőm ment rögtön dolgozni azt tudom, ő vele szakadt meg leghamarabb a kapcsolatunk mert az ország másik felére költözött, vele már egyáltalán nem beszélünk.

Akkor ugye a másik is eltűnt őt az új barátai teljesen kifordították önmagából, folyton az a bulizós csaj lett, teljesen megváltozott, sokat fogyott bombázó lett, kirívó cuccokba jár és persze orrba szájba bulizik de csak bukdácsol az egyetemen, ő vele is megszűnt a kapcsolat. Mi négyen sokáig tartottuk a kapcsolatot mi a laza bulizósok közé tartoztunk tehát ilyen discokba ne nagyon lehetett minket látni. De velük is megszűnt a kapcsolat mert az egyik aki a közeli fősulin volt otthagyta a sulit mert külföldre költöztek a párjával ahol elhelyezkedett majd amikor hazajöttek Magyarba akkor nem ide hanem Pécsre költöztek és ott is ragadtak már.

Most 25 évesek vagyunk az első osztálytalálkozónk tavaly lett volna de el lett halasztva mert sokan éppen hogy akkor kezdték el igazán az életüket, valakinek gyereke született és persze otthagyták, aztán nem ért rá eljönni, sokan külföldre mentek És hát sokan elég messzire költöztek, többen Győr térségébe kerültek.

Aztán már csak mi ketten tartjuk a kapcsolatot a nem a legjobb barátnőmből, legjobb barátnő lett. Az élet így hozta, igaz nem egy helyen dolgozunk ő nehezebben talált munkát, én meg protekcióval tudtam elhelyezkedni de 2-3 hetente még mindig összejárunk az új baráti társaságunkkal.

Tehát az 5 ből már csak eggyel tartom rendszeresen a kapcsolatot. A többi osztálytársammal akikkel nem voltam olyan jóban egy srác van akivel gyakran beszélgetek, csak mert ő ideköltözött két házzal arrébb. Róla nagyon sokáig nem tudtunk semmit mert facebook ilyen nincs neki, nem is akar, teljesen megszűnt. és már apuka lett van egy másfél éves kislánya plusz a barátnőjével nagyon jól kijönnek. Még nem házasok, de tervezik elég erősen az esküvőt.

2013. júl. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én azokkal akikkel nagyon jóban voltam, de például voltak még más barátnőim is és azok most már le se sz.rnak. így látszik meg hogy kik az igazi barátnők
2013. júl. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. júl. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kettővel igen.

2000-ben érettségiztünk.

2013. júl. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!