Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ez? Aggódnom kéne?...

Graffitis kérdése:

Miért van ez? Aggódnom kéne? Ki fog mutatkozni rajtam?

Figyelt kérdés
tegnap meg halt a kiskutyánk 2 hónapos fajtiszta kutyus volt és el kapott valamilyen betegséget.....már nem tudtunk segíteni rajta....szóval mióta meghalt úgy érzem mintha még mindig élne....és ha csak hazugság lenne az egész.....mintha nem történt volna semmi a szívem mélyén tudom hogy már nem él de képtelen vagyok be ismerni...nekem ő nagyon fontos volt...szóval...ez ki fog mutatkozni rajtam idővel?...

2013. júl. 27. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez is egyfajta reakció a másik elvesztésére - nem akarja tudomásul venni az ember, normálisnak mondható mindenki máshogy reagál ilyenkor. Majd az idő segít.

Azt hogy ki fog-e mutatkozni azt a kérdést nem értem...

2013. júl. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi....úgy értem hogy egy akármilyen külső behatásra...reakcióként előjön az hogy mennyire szíven ütött ez...mert régebben is voltam így h nem mutattam semmit aztán nyelvtan órán kitört belőlem a sírás mikor lecseszett a tanár.
2013. júl. 27. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!