Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen az ha valakibe igazán...

Graffitis kérdése:

Milyen az ha valakibe igazán szerelmes vagy? Mik a jelei? Honnan tudod hogy ő az igazi?

Figyelt kérdés
én most nem arra a gyakori 1-2 hónapos "nagy "szerelmekre vagyok kíváncsi hanem a hosszan tartó igazi érzelmekre.....honnan tudod hogy ő az igazi...

2013. júl. 27. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, én lassan 3 éve vagyok együtt a párommal, de még mindig ugyanúgy szeretem, mint amikor elkezdődött, ha nem jobban.:)

Szerintem azt, hogy ki az "igazi", nem lehet előre tudni, hiszen amikor az ember szerelmes, mindig azt a valakit gondolja az öröknek, aki épp ellopta a szívét. Hogy ki lesz a nagy Ú, szerintem annak jelei nincsenek, de a szerelemnek nagyon is nyilvánvalóak:))

2013. júl. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

*ki lesz a nagy Ő, akarom mondani:))

fáradt vagyok:D

2013. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
túléli az 1-2 hónapot is...
2013. júl. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3 éve vagyunk együtt a párommal, ebből 2,5 éve együtt is élünk

Az a kapcsolat eleji rózsaszín ködös szerelem már elmúlt, de a helyét egy iszonyú mély szeretet vette át. Teljes harmóniában élünk, nem veszekszünk, boldogok vagyunk minden percben, amit a másikkal tölthetünk, és a jövőt csak és kizárólag együtt tudjuk elképzelni.

Mindent együtt csinálunk, amit csak lehet, és soha nincs elegünk a másikból, nincs soha az az érzés, hogy most inkább kicsit egyedül lennék, hagyj békén...

25/N

2013. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én meg hirtelen a nagy Ún elkezdtem gondolkozni XD hogy miért ú
2013. júl. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Balassi Bálint írt únfantáziákat is"
2013. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat....és jó tudni hogy vannak még olyan emberek a földön akik komolyan mély szeretetet táplálnak a másik iránt...sok boldogságot kívánok nektek
2013. júl. 27. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!