Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezt ti furának találjátok?

Ezt ti furának találjátok?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és szeretnék beszélgetni meleg férfiakkal mivel még soha nem volt alkalmam tapasztalni,hogy velük mivel másabb beszélgetni mint a heterokkal. Lehet,hogy ez fura, de tényleg csak a kíváncsiság hajt semmi más :)
2013. júl. 31. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fura, te lány vagy mi különösebbet akarnál egy meleg férfitól. :) Amúgy nem biztos, hogy más lesz. Egy barátom rokona is meleg. Mondjuk ő már felnőtt, de teljesen olyan mint egy átlag férfi csak a férfiakhoz vonzódik. Sem a külsején, a megjelenésén sem a viselkedésén nem látszik, hogy meleg. A tiniknél mondjuk biztos más, de ha normális, tehát nem ilyen megszállot vagy, hogy mondjam aki ki akarja hangsúlyozni, hogy ő más "vallású" annak nem nagyon üthet el a viselkedése a hetero fiúkétól, szerintem.
2013. júl. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tényleg semmi hátsó szándék csak kíváncsiság van bennem :)
2013. júl. 31. 11:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem nem fura. Néha én is úgy szeretnék egy meleg barátot. Mivel nem hiszek a fiú-lány barátságban (mert az egyik részéről mindig ott a hátsó szándék) és mivel eléggé más vagyok én is, hiába vagyok nő, kicsit szárazabb a stílusom, pont mint egy férfinak (pedig hetero vagyok), ezért a barátnőzés is nehezen megy. Szóval jó lenne egy férfi, akivel tényleg csak beszélgetni lehet! :) Szerintem ez normális.
2013. aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
teljesen egyet ertek az elottem szoloval :) igazabol en egy meleg baratra tudnek batykent is tekinteni :) meg nem mellesleg jo tanacsokkal tudna ellatni es a pasi gondokat is meglenetne beszelni vele ;) sok szempontbol jol jonne. ezt tapasztalatbol mondtam, mert nekem volt csak miutan uj suliba kerultunk annyira messze sodort minket az elet h lehetetlen talalkozzunk :( jobb volt mint egy lany, bno helyett bno volt, es sosem bujt meg a dolog mogott az h vmeikonk tobbet akart volna. hiszen ez kizart volt :)
2013. aug. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!