Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon szeretnék lovastáborba...

Nagyon szeretnék lovastáborba menni, de nem akarom megbántani a barátomat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pécsen lakom. Egyszer voltám már lovastáborban a legjobb barátommal, s nagyon jól érzetük magunkat. Mindketten szomorúak voltunk, hogy vége van, olyan jól éreztük magunkat. Azóta eltelt egy hónap, s a szüleim felajánlották, hogy mehetnék megint a táborba, mert tudják mennyire tetszett, és örülnek ha kimozdulok a levegőre :) Nem utasítottam vissza, mivel az volt a nagy vágyam, hogy megint megessek. De ott van a barátnőm. Ő nem tudna eljönni, már az előző lovastábor is nehézkes volt nekik.. Hogy mondjam el neki, hogy én mégegyszer mennék? Nagyon rossz lehet neki, mert tudom mennyire akarna jönni. De én meg csak miatta nem szeretném lefújni... Hogy mondjam el neki? Vagy inkább próbáljak egy kicsit magammal foglalkozni ne mással? :/

Egy lány, Pécs


2013. júl. 31. 12:35
 1/2 Gustavo válasza:
Figyelj,szerintem ha olyan jó barátnőd,biztosan megérti,hogy te szeretnél menni,ő meg sajna nem tud!:)
2013. júl. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mit kell ezen problémázni, akarsz menni, menjél. Ha ezen megbántódik, nem igazi barátnő.

A barátságotok meg ne ezen múljon már.

2013. júl. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!