Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit vennétek egy 19 éves...

Mit vennétek egy 19 éves fiúnak akinek meg van mindene?

Figyelt kérdés
A párom unokaöccsének születésnapja lesz, de nem akarunk neki ilyen klisés dolgokat venni. Pólót, cipőt, képet, stb. Gondoltunk egy nagyobb méretű dobozra, amit telepakolnánk ilyen "elsősegély" cuccokkal. Vennénk óvszert, cigit, gyújtót, de fogalmunk sincs, milyen baromságokkal lehetne még telepakolni. Van ötletek? (Az olyan típusú válaszolók, akik műbránert és ütvefúrót tanácsolnának kérem mellőzzék. Felesleges energiapazarlás, nem vagyok rá kíváncsi)
2013. aug. 1. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

sör, ásványvíz, fejfájás-csillapító, írható dvd, olyan szakácskönyv, amiben alapkaját vannak ( pl rántotta ),

3in1kávé, egy aktuális pesti est...stb

2013. aug. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én inkább élménnyel ajándékoznám meg.Mondjuk beiratnám egy kalandparkba,balatoni hétvége vagy olyan valamire amit szerte csinálni
2013. aug. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én 18 éves vagyok és szerintem nagyon jó ötlet a túlélő csomag, tuti hogy örülni fog neki!

Koton,Vodka , Whisky , Cigi , Öngyujtó , valami kis nasi, amit ha éhes előkap és megtud enni (skittles) , esetleg valami menő pilóta szemüveg , 0,5les kóla a nevével stb..

2013. aug. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem akár egy borítékban valami összeg is megtenné, én pl. 18 éves lányként baromira szoktam neki örülni, mert elég sok mindenre el tudom költeni.
2013. aug. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi pénzt szántok a dobozra.:D
2013. aug. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy balatoni túristatérképet kéne pár doboz kotongumival.
2013. aug. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó ötlet, ilyet mi is csináltunk a férjem öccsének. Mi vettünk 2000Ft-én nagy műanyag tárolódobozt azt hiszem 30 literes volt és azt pakoltuk meg neki. Ha jól emlékszem volt benne:

8 doboz különböző fajta és ízű óvszer.

2 doboz síkosító.

Algopyrin.

Egy üveg jack daniel's.

Mézes barackos fütyülős.

Kapott egy olyan pólót amire az volt írva "A nagy Ő" és egy lefelé mutató nyíl.

1 kaparós sorsjegy.

3 doboz cigi, gyújtó.

Kis sós kekszek.

Kicsi focilabda. (szereti a focit)

A kedvenc együttesétől egy CD.

2 doboz sör.

Azt hiszem ennyi volt benne és a maradék helyre pedig magot öntöttünk, hogy tele legyen a doboz.

Nagyon örült neki 19. szülinapjára kapta Ő is. A férjem mondta neki, hogy ez az én ötletem volt, erre azt mondta nekem, hogy én vagyok a legjobb sógornője. :D

ÉS a dobozra rá volt írva hogy: "Túlélő csomag"

2013. aug. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát én 19 vagyok, nem tudom mit mondanék egy ilyen "túlélőcsomagra". Nem dugok, nem cigizek, nem iszok. Sok kacat meg minek. Inkább adnák oda az árát. :D
2013. aug. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor neked lehet bele rakni rágót meg nyalókát meg cumit ha 19 évesen ilyen szinten vagy. Ezt olyan embereknek szokták adni ezt a csomagot aki normális életet él mint az átlagos fiatalok. Alkoholt ha nem is minden héten de fogyasztanak, van szexuális életük, cigiznek meg sok minden mást csinálnak mert még fiatalok. És ha én kaptam volna egy ilyen csomagot a 19. szülinapomra nagyon örültem volna neki.
2013. aug. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Errefelé nem ez az élet bogaram, ha szerinted igen, furcsa sorsod lehet. :)
2013. aug. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!