Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm nem tud elszakadni...

A barátnőm nem tud elszakadni a pasijától! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Állandóan ott van a barátja, még a wc-re is együtt mennek. Az első pár hónapba még elfogadtam, mert "oké, friss pár, friss szerelmesek". Már lassan 1 éve ez megy. Teljesen megromlott a kapcsolatunk. Már nem beszélünk meg semmit, nem találkozunk. SEMMI! Ő szerintem a bakját tekinti a legjobb barátjának. Mát többször is próbáltam megbeszélni vele ezt a problémát, de mindig azt szűrte le az egészből, hogy én nem bírom a pasiját. Hétvégén egy lányos bulit akartunk csinálni a másik barátnőnkkel + vele. Én csak hétvégén tudok találkozni a barátommal, mert messze lakik tőlem és dolgozik. Én képes voltam megmondani a barátomnak, hogy most ne jöjjön, mert szeretnék egy picit a lányokkal lenni. A barátnőm pedig automatikusan megkérdezte, hogy jöhet-e a barátja is. (Minden egyes buliba egymás szájába vannak, de mondom nem leszek bunkó, jöjjön.) Közben megbeszéltük, hogy buli előtt alapozunk valahol. Fél órája írt, hogy nem szeretnének inni. (Azt tudni kell, hogy a barátjának rossz az epéje és kb. 2 korty vodkanarancstól teljesen készen van és már a bokorba fekszik a hányásába) Mit tegyek? Hogyan mondjam el neki, hogy mi lányos bulit akarunk? Hogyan koptassuk le a pasiját, hogy ne legyen ott mindenhol?

2013. aug. 1. 21:36
 1/8 anonim válasza:
Valahogy próbálj beszélni vele erről
2013. aug. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáld vele megbeszélni hogy nem szeretnéd te se meg a többi barátnőd hogy vele legyen nem azért mert nem bírjátok a pasiját csak egyszerűen csajos buli "bakok" nélkül
2013. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már nagyon-nagyon sokszor próbáltuk megbeszélni vele, de ahogy írtam, mindig azt szűri le, hogy nem bírjuk a barátját és akkor ő sem szeretne velünk találkozni.
2013. aug. 1. 22:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hozd fel a bulit úgy hogy:Tartunk csajos estét?-ebben nyilvánvalóan benne van hogy csak csajok.

Ezzel amúgy sokmindent nem tudsz kezdeni,mert kutyából nem lesz szalonna.Kezdetnek hagyjátok ki egykét buliból és meséljetek neki róla hogy milyen jó is volt...

Amúgy lehet hogy több áll a dolgok mögött mint hinnéd.Lehet a pasi is féltékenytípus vagy maradi ezért nem tudod elvinni a barátnődet dizsibe...Ha ez is benne van,akkor olyan csajos programot kell kitalálni ahol csak ti vagytok lányok.De nem csak diszkóba lehet eljárni!Most nyár van ,menjetek aqua parkba vagy túrázni,vagy akárhová.

Mégvalami:Statiszta:Ha elengeded a párod egyedül diszkóba,egy idő után úgy is megcsal...Én nem egy kapcsolatot láttam emiatt szétmenni,meg ez már divat is talán....

2013. aug. 2. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont ilyen a legjobb haverom a barátnőjével. Folyton egymáson lógnak. Mindenhova hozza magával a lányt is. Próbáltunk kanmurit tartani, amihez ki volt kötve, hogy csak és kizárólag mi leszünk, senki sem hozza a barátnőjét. Ez mindenkinek világos volt, kivéve neki.

Tapasztalatból mondom, hogy értelmesen nem lehet ilyenekkel megbeszélni semmit, mert megsértődnek, és neki az jön le, hogy utálod a párját.

Különben emiatt én is eltávolodtam a haveromtól, szóval ez lehet, hogy valamilyen általános érvényű dolog aminek be kell következnie az élet során.

2013. aug. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem csak buliba szoktunk menni. Sokszor volt, hogy megbeszéltünk találkozót. Ő éppen csak azért jött el, mert a barátja dolgozott és unatkozott volna otthon egyedül. Közben végig nézte az óráját mintha nem is akarna velünk lenni.

Másik eset: Nyaralni ment a 2 család együtt Horvátországba. Mind a ketten vittük a barátunkat. Én örültem is neki eleinte, mert mondom legalább megismerik a pasijaink egymást jobban. Hát sehova nem voltak képesek eljönni velünk! Egész nap be voltak a zárkózva a szobába és szexeltek. Az anyja be is szólt neki, hogy éjjelente remeg az egész mobil ház és már teljesen tengeribetegek.:(

2013. aug. 2. 18:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Elképzelhető hogy nem is a barátod?

Mármint neharagudj hogy ezt írom,de ő most csak azért tart titeket mert unatkozik?

2013. aug. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hiaba erolkodsz nincs mit tenni. Csak te duhited magad emiatt de ok ezt nem veszik eszre. Hagyd a francba a csajt. Foleg h csak azert van veletek hogy ne unatkozzon.

En 3 baratnomet veszitettem el, pont ugyanigy ahogy te. Tapasztalatbol mondom, hagyj fel a remennyel, barmennyire is jofej vagy + probalkozol nem lesz semmi a dologbol, kar ezzel foglalkozz.

Mar rajottem, en voltam a hulye h meg akartam ilyenekkel baratkozni. Teljesen oszinten aterzem a helyzeted es sajnalom, hogy ki kell abranditsalak.

2013. aug. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!