Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet elszakadni valakitő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elszakadni valakitől úgy ha közben azt mondja"mindig szeretni foglak"? L

Figyelt kérdés
Tudtok adni nekem tanácsot, hogy hogy lépjek túl ezen a kapcsolaton...
2013. máj. 24. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Elszakadni nem nehéz.

Túltenni magad rajta már annál inkább.

2013. máj. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt mondta az exem,most mégis barátnője van...gondolj erre ha máshogy nem megy.
2013. máj. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz dió. Az voltam aki ezt modnta, vagy inkább érezte, nagyon sok szörnyűség után is. De aztán elmúlt. Mostmár nyitott vagyok egy lányra aki ismeri az érzést, át tudja érezni a helyzetemet. Adj időt magadnak, de azért nyiss az emberek felé. Először csak barátok, sport stb. Aztán mehet az ismerkedés és jönni fog valaki aki segít elfelejteni:) Legalábbis én hiszek benne. Egyszer már majdnem sikerült, csak túl korán jött a lány:) De mostmár keresem a kvetkezőt, akivel tényleg működhet. Szóval fel a fejjel:D

25/f

2013. máj. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Egy ilyennel csináljatok egy közös képet.

[link]

2013. máj. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez szimpla erzelmi zsarolas, semmi tobb. Ne dolj be neki. Lehet, h most szeret, es rossz neki, de ez csak zsarolas nagyreszt.
2013. máj. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is ezt mondtam anno a páromnak,elfogult és hülye voltam,

most inkább azt mondanám neki,hogy örültem hogy megszabadultam tőle.........

2013. máj. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez csak közhely, de még ha igaz is lenne: egy kapcsolathoz édeskevés szeretni a másikat, a kapcsolatért tenni is kell, és ha erre képtelenek a felek, akkor teljesen mindegy, hogy szeretik egymást vagy sem, mert nem működőképes a dolog.
2013. máj. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!