Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyszerűen nem tudunk egymástól elszakadni?

Figyelt kérdés

Hiába beszéljük meg, hogy vége, sosincs vége.Nagyon szeretem, de szenvedek is tőle.

Már nem tudom mit tegyek, ez megy hónapok óta.


2013. júl. 18. 17:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
velem is hasonló van, csak értem már a lány nem küzd, letett rólam...nem bírom :(
2013. júl. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mert a lelketek mélyén még szeretitek egymást!:)
2013. júl. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Itt én vagyok a lány.Én is letettem róla de az a baj, hogy addig működik ez,amíg nem futunk össze ismét,onnantól vége van,kezdődik előről.
2013. júl. 18. 17:04
 4/18 anonim ***** válasza:
Mérlegeld az érzéseidet és, hogy ő hogyan érez. Ő mennyire vonzódik hozzád? Te vonzódsz-e jobban hozzá. Szerintem mindig pontot kell tenni az I-re. Ha okosabb vagy te teszed ki ezt a pontot és utána elindulhatsz egy új úton és persze ő is.
2013. júl. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem, ő nem tudom.Állítólag ő is, de vannak problémák, hol ő unja meg, hol én.De mikor mondom,hogy akkor ennyi, nincs tovább,akkor eleinte elfogadja majd koslat utánam és ez így baromi nehéz.
2013. júl. 18. 17:06
 6/18 anonim ***** válasza:
nálunk is hasonló van, annyiszor szakítottunk már az elmúlt pár hónapban, de egy hétnél soha nem bírtuk tovább..most is egy ilyen hullámvölgyben vagyunk és tudja az eszem, hogy mit kellene csinálnom, csak a szívem képtelen meghozni ezt a döntést:(
2013. júl. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hagyni kell ezt a kapcsolatot, így mindkettőtöknek megmarad a méltósága. Lehet, hogy csak a szex miatt kellesz neki, mert ugye te vagy a lány. A fiúk a szexért mindent megtesznek!
2013. júl. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hát a szex sem működik 100%-osan jól.
2013. júl. 18. 17:12
 9/18 anonim ***** válasza:
Velem is volt már hasonló, de szerencsére én már április óta nem hallottam róla! Remélem már nem is fogok.
2013. júl. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

velem is ez a helyzet.. talán még rosszabb, mert megmondta, hogy nem is akar rólam hallani 1 ideig :c

nagyon szenvedek miatta.

2013. júl. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!