Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Új barátság, szinte mint...

Új barátság, szinte mint szerelem?

Figyelt kérdés
Felnőtt, családos nő vagyok. A gyerekem egyik ovistársának az anyukájával mostanában kezdünk összebarátkozni, és szinte úgy érzem magam, mintha szerelmes lennék. Nem szexuális értelemben nyilván, azt meghagyom a férjemmel :))) de rendesen csomót gondolok az új barátnőmre, várom, hogy találkozzunk stb. Volt már ilyen veletek?
2013. aug. 2. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Abszolut:) bar en is irtam egy hasonlo kerdest, mert en se tudtam mihez fogni ezt az erzest, es azt hogy mig valalivel 5 ev alatt nem lesz ilyen viszonyom, addig ezzel a lannyal 2 het utan tudtam hogy mi az igaz baratsag.

Az en tortenetem ott nyar elejen kezdotott amikor a legjobb bnom a pasijamatt eldobott.. Ez nagyon hosszu es bonyolult..lenyeg h semmi ideje nem maradt ram, nem beszelt velem, nem akart talalkozni velem(6 ev legjobb baratsag utan, elso kapcsolata) mikor vele voltam is telefonizott nem is figyelt ram.. Szova tettem mennyire rosszul esik. Mire o kozolte hogy elege van belolem, hagyjam ot beken, folyton talalkozgatni akartam, neki csak egy ember szamit..es letiltott.. Engem ez nagyon megviselt.. Nem vagyok tarsas leny, es nem vagyok a koromhoz hivoen(manapsag..) ilyen bulizos meg olyan ismerkedos akinek ezer baratnoje van. Osztalyombol tobb emberrel jova voltam, de negyell nagyon joba. Ebbol az egyikkel, aki fiu elkezdtem beszelgetni, es mondta hogy a baratnoje hasonlo helyzetbe van.. Szerette volna ha minjoba vagyunk, mert ennek a fiu baraomnak legjobb baratja voltam a sulibol mint lanyok, fiuk kozul, es szerette volna ha a bnoje nem lenne felteleny ram. A baratnoje ramirt, es elkezdtunk beszelgetni. Masodik mondatunk utan megtalaltuk a kozos hangot.. Ket nap alatt rajottunk, nagyon sok mindenbe hasonlitunk. Kozos targyak, kozos caalodasok, es kozos erdeklodesi kor. Harom negy nap elteltevele hajnal fel haromif beszelgettunk, mindig volt tema. Negy nap elteltevel jott azbhogy beszelgessunk telefonon.(ugye skype, viber. Az ingyen hivasosok.) mi egy egesz napot is vegig tudtunk beszelni.. Mig elotte minden nap a legjobb bnom miatt boritottam ki sajat magam, mellette rajottem h ez nem az en hibam volt. Es h jobb elobb mint hha 10 ev utan hagy ott igy.. Egy het is alig telt el, es valahogy mindegyikonk leirta a masikra h a nemletezo hugat/noveret latja a masikba. Nagyon megszerettuk egymast. Tamogatjuk egymast, es tenyleg olyan minthha a kishugom lenne.. Egykek vagyunk mindketten, mindketten akartunk egy kistestvert..nagyon.. Hat most egymasra talaltunk..:) eltelt 3 het talan, eddig 3x talalkoztunk, bar harmasba, de nagyon jol el tudunk lenni, es orulok hogy megismerherrem es hogy igy alakultak a dolgok..:) minden nap, orakat beszelunk. Reggeltol esig irasba, es kozbe telefonon is. Egy beszekgetes minimum egy ora..:)

Eleinte en is furcsalottam.. Hogy letezik higy a 6 eves baratsagom utoleri egy ket- ket es fel hetes? Vagy h en kepzelem be magamnak? Nem. Egyszeru a magyarazat. Olyat kapsz/ kapok attol az embertol aki irant ennyire eros baratsagot erzel/erzek, amir eddif mas baratunktol nem kaptunk. Vagy annyira hasonloak vagyunk vele, vagy csak annyira egymasra talaltunk.. Es van az idezet: egy legjobb barat egy testver akivel csak arra vartok h egymasra talaljatok, vagy valami hasonlo. Nem alaptalan:) remelem nem untattalak, es mentel valamire a regenyirasommal:)

2013. aug. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, elfelejtettem odairni, de Lany vagyok, bar erre rajohettel, es 16 eves:) helyesirasert bocsi csak telefonon nem mindig megy:/
2013. aug. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én mindig azt mondogattam, hogy az igazi barátság olyan, mint a kezdődő szerelem..

Ezt én magam is megéltem többször tizenéves fejjel, és felnőttként amikor új barátaink lettek. Nagyon klassz azt érezni, hogy az a másik személy is szeret, látod a szeméből a kiváncsiságot és, hogy élvezi és várja, az együtt töltött időt és tesz a kapcsolatért.

Ezt egyszer én is szerettem volna megkérdezni,hogy miért van.

2013. szept. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!