Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mihez kezdjek?

Most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Az van hogy van 2 nagyon jó barátom, akik eddig nem ismerték egymást, az eggyik a legjobb haverom, a másik pedig egy olyan barátnőm, akivel mindent megbeszélek. Na, ez a két ember találkozott éshát ugye kibontakozott a szerelem...

Ez még nem is lenne baj, nade ez a barátom nagyon féltékeny típus (és még ráadásul eléggé gyerekes) Szoval ő nagyon féltékeny rám, mert azt hiszi hogy nekem is tetszik ez a lány, ami nem igaz. Neki nem tetszik ha együtt vagyok vele. És már jópárszor előfordult hogy úgy megharagudott rám hogy egy hétig nem beszéltünk. Most mit csináljak hogy mindhármunknak jó legyen? Én próbáltam vele beszélni erről kettesben, de ha szóbahozom akkor mindig terel. Én egyik barátomat sem akarom elveszteni... :((

16/F



2013. júl. 24. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha létezik ffi-nő barátság, akkor ne hajts rá a csajra! ÖNÁÁMÍTÓÓÓ!! :D
2013. júl. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én nem hajtottam rá, mondom hogy nekem nem tetszik....

Én már 5 éve ismerem a lányt, és még egyszer sem gondoltunk úgy egymásra!!!

2013. júl. 24. 01:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a lánnyal ne szakítsd meg a barátságod, a barátod beteges féltékenysége miatt! Tudom, hogy egyiket sem akarod elveszteni, de ez nem biztos, hogy megy. Ha rövid idő múlva szétválnak, nem leszel rivális, amit idővel így is be kell, hogy lásson.
2013. júl. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló!

Jól mondod de ezzel a haverral ugyanabba az iskolába, egy osztályba járunk, ott meg neki nincsenek barátai, úgyhogy ott persze kellek neki(k*csögség) ugye ha összeveszünk én megyek a többi haveromhoz, de ő nem tud menni sehova... ezért 1-2 nap mulva megint kellek

2013. júl. 24. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!