Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én vagyok a hibás vagy ő?

Én vagyok a hibás vagy ő?

Figyelt kérdés
Szóval.Van egy barátnőm aki szinte az összes barátnőmmel,összeveszett de persze nem volt teljesen egyedül én ott voltam neki meg még páran.és hát a barátnőim úgymond két külön "csoportra" oszlottak akik utálták a másikat.én amolyan béke kategóriába tartoztam senkivel se voltam rosszban,vagyis próbáltam nem rosszban lenni. de a suli utolsó napján még is csak az előbb említett (szinte mindenkivel összeveszett) lány "csoportjába" kötöttem ki. erről a lányról tudni kell h nagyon hamar összehaverkodik minden emberrel. nos,elmentünk egy táborba és az első nap amikor találkozott a szobatársainkkal,rögtön összehaverkodott velük. és szinte egész nap le se szart.én persze próbáltam hozzászólni a témához csak sajna számomra teljesen ismeretlen dologról beszélgettek amibe nehezen lehetett volna belefolyni.így hát amikor egyedül voltam, kibékültem a volt barátnőimmel (velük teljes nagy félreértésem volt) és kiderült hogy az egész kibékülést végig nézte a másik barátnőm (aki utálja azokat akikkel kibékültem) persze onnantól kezdve "látványosan" került. és ezért este meg is kérdeztem hogy mi a baja.persze a kibékülés volt az oka,és akkor onnantól kezdve kicsit már magasabb hangon közöltem vele hogy egész nap le se szart meg hogy én döntöm el kivel akarok barátkozni,és hogy miatta próbáltam nem barátkozni a többi lánnyal. és akkor ő is fel emelte a hangját és azt mondta nekem hogy akkor költözzek át a másik lányokhoz és hogy vele ne barátkozzam inkább. hát így is lett. azóta nem beszélünk,és nem tudom hogy ki a hibás. én vagyok az???
2013. aug. 2. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Végül is ha úgy nézzük akkor ő a hibás mert ugye jogosan mondtad meg neki. Gondolom neki sem esne jól ha le se szarnád. Miért ne békülhetnél ki velük senki nem tiltja meg kivel barátkozz vagy kivel sem. Mi ő a diktátorod vagy mi. szerintem hagyd had főjön a levébe. Nekem is volt olyan barátnőm. Nem érdekelt.Ha nem tetszik neki hogy kivel barátkozol akkor felejtsd el az ilyen nem barátnő, csak diktátorod akar lenni.
2013. aug. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem,és köszi a válaszod!:))
2013. aug. 3. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!