Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Miért csinálja...

Mit tegyek? Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
Volt/van egy nagyon jó barátom. Régebben mindig együtt lógtunk, és a tesóm egyszer megbántotta, azóta nem láttam:( ma reggel megláttam egy képet facebookon, ahol 5 lánnyal pózol:/ Régebben nagyszerű volt, hogy együtt voltunk és nagyon hiányzik. Miért csinálja ezt velem?? És kicsit szerelmes is lettem belé... 13l ő 13f

2013. aug. 4. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a tesod megbantotta, nem ertem miert rajtad csattan. Probaltal vele beszelni? Felhivni telefonon, es megkerdezni h mi a baja? Lehet h olyan amit nem is sejtenel. Vagy, nem lehet h megtudta h tetszik neked/ szerelmes vagy bele? Sok esetbe igy futamodik meg a masik fel, aki nem tudja viszonozni..de ez valoszinutlenebb.
2013. aug. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, próbáltam vele beszélni... de csak facebookon tudtunk:/ És megláttam egy olyan képet is amivel a szerelmével (elárulta hogy ki) pózol:/ Szóval kezdek féltékeny is lenni... És nagyon nagyon hiányzik:(
2013. aug. 5. 08:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerelmes lettél belé?
2013. aug. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen...:/
2013. aug. 8. 16:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Matt helyzet :/

Hát én ezt nem értem, a tesód bántotta meg, és veled nem beszél? Ez logikátlan... de legalább válaszol facebookon?

2013. aug. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen válaszol:)
2013. aug. 9. 08:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Beszélj meg vele egy talit valamikor :)
2013. aug. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké!:))
2013. aug. 10. 13:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok sikert, kívánom a legjobbakat! Azért légyszives majd írj hogy mi a helyzet! :)) Az 5# és a 7# is én voltam. :D
2013. aug. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!