Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megőrült a barátom vagy velem...

Megőrült a barátom vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés

A barátom elhívott biciklizni 36 fokos hőségben a nap legmelegebb szakaszában. Először vonakodtam elmenni a nagy meleg miatt, de őszerinte ez csak egy kifogás és különben is "fújt a szél" :D Oké, akkor elmentem, eleinte fújt is a szél és nem tűnt annyira melegnek. Csodálkozott rajta, hogy nem bírom a hőséget, mert szerinte "csak hozzá kell szokni". Aztán elállt a szél és tetőzött a hőség, rosszul is lettem, baromira kimelegedtem a tűző napon, de a barátom csak csodálkozott milyen rosszul nézek ki (de őt valahogy érdekes módon nem viselte meg a meleg). A legőrjítőbb az volt, hogy gyorsulásnál teljes erejéből meghajtja a biciklijét, a piros előtt pár méterrel tövig húzza a féket és csíkot húz a kereke, aztán zöldnél megint teljes erejéből nyomja a pedált és így tovább. Aztán amikor nagy nehezen beérem, mert én nem tudtam vágtatni mint az őrült ilyen forróságban, akkor még ő csodálkozott, hogy mi bajom van és miért megyek ilyen lassan (ő több, mint 35-tel ment).

Szerintetek megzakkant, vagy mi baja? Szerinte csak velem van a baj.



2013. aug. 2. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:

őszintén szólva azt mondanám hogy ez egy érzéketlen barom, aki csak magára gondol, rád nincs tekintettel. Vannak emberek akik jól tűrik a meleget, nem viseli meg őket, kifejezetten szeretik. Én abba a kategóriába tartozom mint te, nem vagyok hőálló, nehezen viselem a tűző napot és a hűséget. A "barátod" ennyit igazán megérthetne, hogy nem minden ember egyforma, ha ő úgy jól érzi magát hogy dögmelegben ökörködik akkor csak tegye, de téged ne kényszerítsen rá, pláne ne zsaroljon azzal hogy szerinte veled van baj, hogy te nem élvezed a dögmeleget.

27F

2013. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Màr ne haragudj, de ez akkora baromság. Nincs szád, hogy meg magyarázd neki a dolgokat?! Ha meg nem érti meg, hogy hõguttát lehet kapni majdnem 40fokos melegben, akkor egy barom
2013. aug. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hogy a cica rugja meg. micsoda problémáid vannak. mond meg neki hogy nem szereted a höséget,nem mész bringázni. kész.
2013. aug. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki, hogy ő másként érzi, és nem mindenkinek ugyanolyan a tűrőképessége. Egyszerűen nem volt képes felfogni/megérteni. Ha meg nem megyek el vele, akkor úgy megsértődik, pff. Régebben nem voltak ilyen húzásai... Úgy voltam vele, hogy egy férfi ne nyavalyogjon, na de ez már embert próbáló volt, amit eljátszott velem, sőt még mérges is lett, de ezt nem gondoltam volna előre.
2013. aug. 2. 21:58
 5/6 anonim válasza:

A pasid egy igazi barom, már bocs. Régebben én is csináltam ilyeneket, de aztán "felnőttem" (fejben) és azóta rájöttem, hogy ez nagyon önző és bunkó dolog.

De úgy látszik van aki hátrányára változik.

2013. aug. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előttem szólónak megsúgom, hogy két fiúról van szó, akik haverok/cimorák/barátok.
2013. szept. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!