Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hova vihetnék el kecskeméten...

Hova vihetnék el kecskeméten egy csajt, hogy jól érezze ő is magát?

Figyelt kérdés
Nincs ötletem, mert mondjuk egy sima mozi unalmas, és szeretném ha megszeretne...de mint tudjuk, azt egy unalmas helyen nehezebb:D

2013. aug. 5. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem a helyszín miatt szeret meg, ha megszeret. Am kérdezd meg tőle hová szeretne menni, mihez lenne kedve. Ha rádbízza, akkor vidd egy neked tetsző helyre.
2013. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ott van a Cifra palota, nem? Az nem lehet olyan nagyon unalmas:D
2013. aug. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy unalmas helyen pont könnyebb.
2013. aug. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy a cifra palotba viszem xd az a baj, hogy egy "menő" és szép csaj, ki kell tűnnöm..értitek? :)
2013. aug. 5. 14:54
 5/9 anonim ***** válasza:
vidd el a strandra/
2013. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én általában séta, vacsi/kávé egy fiatalos, de drágább, elegánsabb helyen, majd hazafelé menet virágbolti kitérő egy szál virág vétellel sorrendet követem.


De igazából lány függő. Én romantikus alkat vagyok, úgyhogy "van érzékem" az ilyen randikhoz, de ha egy lány nem ennyire nyálas, akkor egyszerűen elviszem kávézni.

Ha meg beképzelt pcsa, akkor kocsma, aztán ha szopik minden okés, ha meg nem, akkor szopacs van... vagyis nincs. :)

2013. aug. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ott volt a repülőnap, elcseszted.
2013. aug. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Vízmű domb vagy arborétum. :)
2013. aug. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ja..bocs hogy a repülőnapot sok ismerőssel töltöttem :D Amúgymeg itthon se volt :D
2013. aug. 6. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!