Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van valaki ilyen helyzetben...

Van valaki ilyen helyzetben rajtam kívül? (Magány)

Figyelt kérdés

Egy barátságos természetű vidám fiatal ember vagyok.

De valahogy nem akarnak befogadni a korombeliek. Igaz nem járok bulizni nagyon , meg nem iszom le magamat mint a disznó. Haverokat akiket eddig sikerült szereznem azok csak arra használtak hogy adjak kölcsön meg nálam kockuljanak a konzolon. Viszont ha elmentek valamerre kerti party pl, mindig kifelejtettek meg nem is szóltak.


Nagyon rossz így főleg nyáron. Egyedül járok a strandra, nincs kivel meginni egy sört péntekenként beszélni a nőkről stb. Munka után szinte csak otthon vagyok vagy a kutyámmal sétálok.


23/F


2013. aug. 5. 20:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Merre laksz? :D
2013. aug. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is egyedül vagyok, csak én egy beszélgetni nem tudó hülye vagyok.
2013. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Én szívesen iszok veled sört péntek esténként!!!
2013. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Utolsó :D szerintem nem egy városba lakunk
2013. aug. 5. 20:45
 5/14 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, illetve mindig a szélsőségek jellemezték az életemet. Rövid időkre részese voltam ilyen-olyan társaságoknak, ahol, később rájöttem, hogy mindig csak valami érdek miatt voltam barát, aztán egyedül maradtam. Akikről azt gondoltam, hogy egy életre szóló barátság lesz, azokban is csalódtam, most meg itt ülök, és a hozzám hasonlókkal beszélgetek erről a témáról.
2013. aug. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nem bírom a sört,nem akarok nőkről beszélni.
2013. aug. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

más is van így, ha ez vígasztal egy kicsit:) mondjuk én lány vagyok, de ugyanígy magányosnak érzem magam. valahogy nem igazán szeretnek az embereket, pedig próbálok kedves lenni, mosolygós meg ilyenek:)

én sem járok bulizni, talán ez is "hiba", mármint mások szemében. és nem járok mindig más pasival, és erről ugyebár szintén nem tudok sokat beszélgetni az emberekkel, pedig ez is kedvelt téma:)

de hát azért most nem szeretnék más lenni, mást csinálni, amit nem is szeretnék.

ne aggódj ezen:)

2013. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Merre laksz? F vagyok, de megnyugodhatsz heteró:)
2013. aug. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Én így vagyok, de én tudatosan választottam. Mindenki csak kihasznált, átvágott még a saját tesóm is. Nekem most jó így...beszélgetek összefutok pár emberrel..de ennyi elég. Engem többet nem ver át senki!!!
2013. aug. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Van, ismerős amiket írsz, szerencsére azért vannak barátaim szerencsére, én is barátságos vagyok, de az összes barát,haver, ismerős más településen lakik, elvannak foglalva, kevés a szabadidejük/szabadságuk. F/29
2013. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!