Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van rajtam kívül még hasonló...

Van rajtam kívül még hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Na szóval, számtalan pasival randiztam, de egyik sem jött be, mármint nem voltak csúnyák, de nem vonzódtam hozzájuk abszolút. Valamelyikkel jártam is, de 2 hónap után vége is lett. Mindig én szakítottam. Tudom magamról, hogy leszbikus vagyok, bár tény, mikor az első pasival randiztam (évekkel ezelőtt), abban reménykedtem, hogy némi biszex hajlam szorult belém, de mint kiderült sajnos nem, Illetve valahol mégis örülök neki, mert voltam szerelmes lányba 3* is, de sajna mindegyik hetero volt...A családom miatt lenne jó, ha legalább biszexuális lennék, mert akkor néha be tudnék nekik mutatni pasit. Tavaly volt a coming out, ami mondhatni nem volt túl sikeres. Anyu ezzel nem tud mit kezdeni, apu egész jól fogadta (először láttam ennyire megértőnek), tesóm válasza: feltűnési viszketegséged van, nem lehetsz leszbikus. Itt jutottam el arra a szintre, hogy azt hazudom, hogy csak kitaláltam ezt a leszbikus dumát, hogy megnézzem milyen fejet vágnak. Azóta eltelt egy év, többször felhoztam a témát, anyu mindig ugyanazzal jön, hogy ő tudja, hogy a pasikat szeretem, Ekkor magamban mindig nevetek egy jót, hogy ezt most ő, hogy a franba tudja nálam jobban. Úgyhogy folyton pasikkal randizok, de már kezdem unni, és a srácokat is sajnálom, hogy fölöslegesen rabolom az idejüket, mert volt olyan, amelyik tényleg komolyan gondolta. Ráadásul a rokonság miatt sem mertem eddig lányokkal ismerkedni. Barátaim sem tudják. Elég nehéz ezt feldolgozni, pláne, hogy semmi támogatást nem kapok. Cigarettára is kezdek rászokni, mert kell valami, ami lenyugtat. Úgy döntöttem, hogy a nyáron elkezdek ismerkedni, persze most már nem pasikkal, és leszarom, hogy anyuék mit mondanak, előbb- utóbb el kell, hogy fogadják, mert én ezt már tovább nem bírom, Az évek alatt rengeteget szenvedtem, és csak azért, hogy a társadalom elvárásainak megfeleljek. Szeretnék végre egy kapcsolatot lánnyal. Nem tudom, anyuék ezt hogy reagálják majd le, de már nem is érdekel. Tapasztalok a témát illetően? És esetleg vki ismerkedne? 21/L

2013. jún. 14. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Most jó döntést hoztál! Ne érdekeljen a társadalom, szülők, barátok elvárása, saját magad érdekeljen. Ha tudod, hogy a lányokat szereted, ismerkedj velük, hagyd a fiúkat. Csak neked lesz rossz megjátszani a szerepet, folyton boldogtalan leszel. Ismerkedj meg egy lánnyal leszbikus ismerkedő oldalakon vagy bárhol ahol tudsz, ne foglalkozz más véleményével, légy boldog! Talán ahogyan látják rajtad az örömet, életkedvet amit a kapcsolat miatt tört rád, el tudják fogadni, hogy nem a fiúkat szereted.

Egyébként szívesen ismerkednék (vagy barátkoznék), de nem engem keresel, mert férfi vagyok, meg szokás szerint úgy is messze lakunk. (Mondjuk ha mégegyszer születnék és választhatnék, leszbikus nő lennék.) 22/F

2013. jún. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Valami hasonló helyzetbe vagyok... Azaz én lebuktam, hogy lánnyal vagyok, semmi extrára nem kell gondolni, csak anyum rájött, hogy a csaj leszbikus és hogy miért járunk össze olyan sokat... Aztán mondta anuym hogy Ő ezt nem tudja elfogadni stb stb...Szóval Ő is azt tudja, hogy pasik érdekelnek, és velük is ismerkedek...Közbe nem volt már nagyon régóta pasim, most volt egy hosszabb kapcsolatom lánnyal, anyum úgy tudta hogy fiú, néha voltak necces pillanatok.. De nagyrészt ezért is lett vége a kapcsolatomnak, mert untam a folytonos hazudozást, meg hogy kitaláljak valamit... Beleuntam, és eltávolodtam a barátnőmtől... Tervezem az elköltözést, csak sajnos nem olyan könnyű, de mindenképp meglépem, mert így már én se tudok lenni.

Ha ajánlhatok egy ismerkedős oldalt, akkor a sweetcandy.hu-t.. Jobb mint a pinkvanilla, meg az angyalkák... azok már kihaltak.

21/L

2013. jún. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Jó döntés. Tudom, hogy nehéz lehet az elvárások és a sok nyomás miatt, de boldog nem lehetsz, ha ezt folytatod továbbra is. Állj ki azért, aki vagy, ne játszd meg magad.


A szüleid is ha látják, hogy lányokkal ismerkedsz és komolyan gondolod, akkor talán már jobban belegondolnak, hogy lehet nem is csak hülyeségből mondtad ezt az egészet, hanem tényleg így van. Amíg pasikkal randizol egy ilyen kijelentés után, az csak ráerősít, hogy komolytalannak tűnjön az, amit te mondtál nekik a leszbikusságról.


Szóval sok sikert és legyél bátor :)


18/L(eszbikus)

2013. jún. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzet az enyém is. Tavaly összejöttem egy pasival, de igazán magam sem tudom miért. Nem voltam belé szerelmes, inkább a sokadik alkalommal próbáltam volna végleg elnyomni a valódi érzéseimet. Nos, nem jött össze. Hamar vége is lett, mert ő meg abszolút komolyan gondolta. Család, gyerekek, stb... Ebbe belegondolva egyszerűen elriadtam az egésztől. Megfojtott az érzéseivel, jobbnak láttam minél hamarabb lelépni. Itthon nem tudják rólam, hogy a lányokat szeretem, bár abban nem vagyok biztos, hogy nem sejtik. Sosem volt ez igazán téma itthon, szóval még a véleményüket sem tudom. Egy szem gyerekük vagyok, anyu reménykedik majd egy unokában az évek során... Baromira össze fog törni, ha megtudja, hogy erre nem sok esély van. Csak emiatt viszont képtelen lennék férfival lenni, rosszul lennék saját magamtól. Senkinek sem lenne jó. Úgy döntöttem, hogy várok addig, amíg lesz egy komoly kapcsolatom lánnyal, utána már úgysem tudnám leplezni a boldogságom, majd akkor elmondom nekik.

Szerintem is jól teszed, hogy lányokkal ismerkedsz, a család meg majd idővel elfogadja, hogy ez vagy Te valójában. Ez az igazi Te, és nem az, akit ők próbálnak elképzelni. A kitagadástól szerintem nem kell tartanod, mert akkor azt már megtették volna, amikor coming outoltál. Illetve ha van egy nagyon jó barátnőd/barátod, aki elfogadja a melegeket, akkor neki elmondhatnád. Könnyebb lenne utána, ha tudod, hogy valakire biztosan számíthatsz. :) Én is nemrég mondtam el az egyik barátnőmnek, és mintha meg sem lepődött volna, teljesen természetesen fogadta. Én meg rettegtem, hogy hogy reagál majd rá. :)

Szóval hajrá és sok sikert! :)

19/L

2013. jún. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Linda30 válasza:
hallgas az osztoneidre,hajra, valald fel magad ne masoknak akarj megfelelni,L 30
2013. jún. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tudom nem ide illő, de van kedved ismerkedni? :)

24L

2013. jún. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
ne érdekeljen, hogy a társadalom mit vár el tőled... azt tedd ami jól esik!!!!!!!!!!!!!
2013. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van... A helyzetem eléggé hasonló... Csak én 15 vagyok, nem tudok kivel ilyenekről beszélni, mivel a barátaim ugyan elfogadják, de nem értik, hogy min megyek keresztül, van 2 ilyen barátom, de őket nem igazán érdekli az, hogy velem mi van. Nagyon egyedül vagyok mostanság, anyum mindig kérdezgeti, hogy és melyik srác tetszik, meg úgy kellene már neked egy pasi... Az a baj, hogy magam sem tudom biztosan, hogy bi vagyok-e vagy lbi... Áhh... Reménytelen egy eset... Csak én még elköltözni sem tudok... viszont, te jól döntöttél, ne titkold, legyél boldog... Én lassan egy éve élek így, és felőrlöm saját magamat... :/
2013. jún. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

1. köszönöm szépen :)


2. Köszönöm, regisztráltam az

2013. jún. 15. 23:09
 10/12 A kérdező kommentje:

oldalra. Remélem, összejön a költözés, és, utána úgy tudod élni az életed, ahogy szeretnéd.

3. Köszi, igyekszek bátor lenni, remélem, nyáron találok egy olyan lányt, akivel komolyan gondolhatom.

4. Én is azt tervezem, hogy a következő (remélem már sikeres) coming out, akkor lesz, ha lesz komoly kapcsolatom, addig fölösleges…

5. Köszönöm, fel is vállalom, most már szépen lassan, anyuék már szerintem sejtik valamilyen szinten (mostanában anyu sokszor felhozza a témát.., de meglepő egyre pozitívabb dolgokat mond, szóval van remény  Barátaim előtt sem lesz nehéz szerintem, mert van néhány leszbikus és meleg ismerősük (látásból ismerem csak őket), de soha nem mondanak róluk semmi negatívat. A rokonság, az más téma, szerintem egy darabig azt mondom, hogy van barátom (nem egy városban lakunk velük, szóval így nem olyan vészes), aztán majd lesz valami.

6. Írtam privátban!

7. Már nem is foglalkozok vele (annyira) Szerintem, azért sem tudják sokan megérteni, mert akik tényleg leszbikusok, nem nagyon vállalják fel ezt nyílt utcán vagy diszkóban, de akik divatból csinálják és előttük nincs akadály, tehát még provokálják is az embereket. Azt hiszik, ez divat, pedig szerintem a legtöbb ténylegesen leszbikus embereknek nem kis feladat saját magával is megvívni a harcot, hogy az, és, ha ez sikerült, utána az ismerősök, család, rokonok előtt is fel kell vállalni.

8. Anyu nekem is folyton ezzel jön, illetve már csak jött, mostanában szerencsére leállt vele, hogy randizz pasikkal, meg olyan is volt, hogy előadta milyen esküvőt képzel el nekem, unokákról ne is beszéljünk.. Szóval, én köpni-nyelni nem tudtam, de persze bólogattam, hogy persze, egyetértek, de magamban full az ellenkezője zajlott le. Akkor vagy bi, ha a pasik, illetve a lányok is érdekelnek szerelmet tudsz irántuk érezni,szexuálisan is együtt tudsz velük lenni. Voltál már szerelmes? Ismerkedtél már? Egyébként anyukádék elítélik a „másságot”?

2013. jún. 15. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!