Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Beköpnéd a legjobb barátodat...

Beköpnéd a legjobb barátodat a szüleinek, ha füvezne vagy drogozna?

Figyelt kérdés

2013. aug. 5. 21:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Igen. Ez nem beköpés, hanem segítségnyújtás.
2013. aug. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
igen, ahogy az első írta.
2013. aug. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Nem, mivel a barátom. mivel én sem vagyok egy makulátlan ember, ezért még képmutatóbb lennék ha pont olyan árulná el a havert, aki szintén zenész

21/F

2013. aug. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

A fű és drog nem ugyanaz?


Amúgy nem. Előbb megkérdezném, miért, mióta. De megszavaznám neki a bizalmat, és nem köpném be zsigerből.

2013. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem! Nem tamadom hatba a baratomat! Segitek neki a magam modjan de se arulo se spicli nem vagyok. A baratok joban rosszban egymas MELLETT allnak.
2013. aug. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

képzeljétek el, hogy szülők vagytok, szeretitek a gyereketeket. a hátatok mögött teszi mégis tönkre az egészségét, és akkor derül ki, amikor már nagy baj van. mit mondanátok a legjobb barátjának, aki segített titkolni? nem fájna?

mi az, hogy hátbatámadás. a szülők nem idegesítő ősök, akik minden jót elrontanak, hanem tapasztalt felnőttek, akik jót akarnak a kölyküknek (kivétel ezért lehet)

2013. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De en nem az anyja vagyok hanem a baratja es megbithatna bennem. Nem engednem a halalba, de biztos nem az segitene neki ha eroszakosan elvonora kuldenek. Akkor csak lazadozna, es meg tobbet drogozna. Igen az elvonon is. Aki drogos az mindenhol tud szerezni! Volt ilyen ismerosom.
2013. aug. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
ha csak egyszer kiprobalna akkor nem. de ha mar honapok ota mindig akkor szolnek.
2013. aug. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem, nem támadom ilyen spicli módon hátba, inkább hagyom hogy leépüljön, aztán lassan, fájdalmasan meghaljon. Hiszen ez egy jó barát dolga! (Irónia)

Természetesen szólnék a szüleinek, elmondanám hogy nem az ő hibája (akkor is ha nem igaz), és én is segítek neki a leszokásban.

Aki meg szórakozásból drogozik bulikban, az tuti hogy nem a barátom, jobban megválogatom a baráti köröm, minthogy partidrogos nyomikkal lógjak.

2013. aug. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem köpném be.

Nem vagyok álszent, én is kipróbáltam már a füvet, és bulikon iszok is.

Na meg a saját élete. Van drogos ismerősöm, és mindig elmondom neki, hogy nem kéne, mert ezzel tönkreteszi magát, többet nem vagyok hajlandó tenni, ha ő így jól érzi magát, akkor tegye nyugodtan.

Ha beköpöm annyit érek el vele, hogy elvesztem a

bizalmát, mást nem.


Ha kitudódna a dolog, ugyanezt mondanám a szülőnek. Ő nevelte, nem én, és nem vagyok felelős mások tetteiért.

2013. aug. 6. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!