Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Neki is rossz lehet (fájhat)...

Neki is rossz lehet (fájhat) vagy csak nekem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmmel összevesztünk.

Volt egy közös témánk,de már zavarta hogy állandóan a témáról beszélek, de volt olyan hogy mikor nem beszéltem a témáról ,az volt a baja hogy nem is érdekel a téma(téma lényegét nem írnám le ,ha nem baj..)meg hogy teljesen más a stílusunk,nekem pedig nincs.

Ő szeret társaságban lenni stb , én annyira nem,de most őszintén nem lehet minden ember egyforma hogy a stílus stb egyforma legyen.. de mégis azt írta/mondta hogy szeretne egyedül lenni..és én írtam neki hogy én nem szeretnék veszekedni ,de Ő már többet nem akar tőlem semmit..ne keressem ,ne írjak neki,kb csak egy szia..most neki is ugyanolyan rossz vagy csak én szenvedek..?ja és abba mondjuk igaza van hogy nem vagyok olyan társasági ember,de ha egyszer valaki valakit szeret akkor elfogadja olyannak amilyen,lehetne 10000 barátnője/barátja rajtam kívül de mégis nagyon hiányzik ami volt sok közös emlék/nyár/napok/évek/hülyülés/viccek/röhögés..

írjak akkor is neki hogyha kijelentette hogy nem szeretne semmit,vagy hagyjam és ha szeretne majd keres?(én keresném meg minden tényleg azt szeretném ha minden a régi lenne,de neki már nem számítok semmit ahogy elmondta.)

Előre is köszi a válaszokat.(bocsi hogyha bonyolultan összevissza írtam le.)



2013. aug. 8. 13:01
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia. Nekem is volt egy barátnőm. Nagyon jól elvoltunk. Aztán lettek új barátai :) Velem már nem is beszélt..írtam neki, nem válaszolt..aztán hagytam..nagyon rossz volt, de idővel majd jobb lesz :)Már nem is foglalkoztat engem az egész..lett egy olyan barátnőm aki nem cserélne le, és elfogad olyannak amilyen vagyok:)
2013. aug. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne keresd. Én legalábbis ezt csináltam,és vissza kaptam a barátnőim. de az én vagyok,és lehet h neked nem így lesz. Ha már régóta ismeritek egymást,akkor szomorú hogy a neten keresztül "dobott" téged. keress új barátnőket,bár könnyű mondani mást nem nagyon tudok tanácsolni. ha úgy érezted hogy a barátnőd tényleg szeret/szeretett,akkor csak vissza jön!
2013. aug. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!