Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdekbarátnők: hogyan veszitek...

Érdekbarátnők: hogyan veszitek észre és egyúttal mellőzitek udvariasan lehetőleg már az elején az ilyet? … és a velük együtt járó nagyon hosszú telefonbeszélgetéseket?

Figyelt kérdés

2013. aug. 9. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyet?
2013. aug. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

telefonbeszélgetés?

Egyébként (ha lány-lány baráti kapcsolatotérted ez alatt) ösztönösen érzem, ha valaki csak érdekből akar velem barátkozni. Általában ilyenkor keresek egy olyan dolgot, amihez nekem is érdekem fűződik vele kapcsolatban. És akkor már kölcsönös érdekkapcsolat lesz, ami nem olyan rossz. Ha ez nem válik be, akkor nem barátkozok össze vele.

2013. aug. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem speciel több érdekbarátom volt, mint érdekbarátnőm (fiú lévén), de én csak azért is megpróbálom kihasználni őket, ha nem jön össze, akkor mehetnek az ótvarba.

Vagy a saját vermébe esik, vagy nem sikerül neki kihasználni.

Win-Win.

2013. aug. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Eleinte a "legjobb" barátnőm csak beszélgetni ment oda egy másik lányhoz, aztán később nagyon összekovácsolódtak és a barátnőm már csak akkor járt vissza hozzám ha az a másik lány éppen beteg volt - és egész nap azt mondogatta nekem, hogy jaaaj mikor jön már vissza xy - vagy ha kísérgetni kellett valahova, vagy kellett neki valami... Azért barátkozott össze ezzel a másik lánnyal mert ő több mindent meg tudott adni neki, elcipelte koncertekre, aquaparkba és minden nap vitt neki csokit meg kaját...

Egyébként azzal a másik lánnyal jóban vagyok, nagyon kedves és szimpatikus, látom hogy őt is zavarja hogy csak érdekből barátkozik vele a "legjobb barátnőm" ...Egyszer meg is említette neki hogy akkor ez most hogy van, és még a barátnőm sértődött meg, persze egyből rohant is hozzám. Én elküldtem a p*csába hogy hagyjon békén, a második lány ezt látva bocsánatot kért tőle és most minden nagyon happy...

Én meg ott tartok hogy nincs senkim, anyám meg pszichiáterhez akar cipelni mert antiszociális és depressziós vagyok...

2013. aug. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Előző vagyok és csak annyit akarok ehhez hozzáfűzni, hogy nem mindig lehet észrevenni ki nem akar rosszat neked...
2013. aug. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos válaszokat.

Előző válaszoló: olyan szivesen átölelnélek most együttérzésből, mert sajnos ezt pont igy én is átéltem egy párszor és nehezen tettem magam túl rajta.

2013. aug. 11. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!