Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Uj orszag, uj iskola, uj...

Uj orszag, uj iskola, uj baratok is kellenenek? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
En most amerikaban fogok iskolaba jarni, es itt van egy olyan program, hogy kapok egy gyereket (velem egy idos) aki segiteni fog nekem. Most ez a lany talalkozni szeretne velem, es be szeretne mutatni a baratainak. Es en nagyon nagyo parazok. 4 eve tanulok angolt, de ebbol a 4 evbol, 2 pocsekolas volt. Felek hogy nem ertem meg it mondanak, nem fogadnak be. KERLEK SEGITSETEK!
2013. aug. 10. 19:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Ezért ugyan nem fognak kiközösíteni, hogy nem beszélsz az elején jól angolul. Inkább azt mondják, hogy milyen aranyos, ahogy beszélsz. Nagyon sajnálom, hogy Amerikába kerültél, remélem minél hamarabb sikerül elkerülnöd onnan. Legalább fiú vagy és úgy kaptál lányt magad mellé? :)
2013. aug. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
En nem sajnalom, hogy itt vagyok. Csupan cask felek az elso talalkozastol az uj osztalytarsaimmal. Egyebkent lany vagyok.:)
2013. aug. 10. 19:44
 3/16 anonim ***** válasza:
53%

Nincs miért aggódnod, be fognak fogadni. :) Én is szeretem, ha valaki magyarul próbál beszélni hozzám, mikor még csak pár éve tanulja, mert aranyosan hangzik. :)


Én azért nem élnék ott szívesen, mert nagyon elbutítva tartják az embereket, a társadalom és a média hatására átveszed az amerikai értékrendet, gondolkodást...

2013. aug. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem szeretnem atvenni, es nem is orokre maradok itt.

Egyebkent koszonom a valaszokat :)

2013. aug. 10. 19:51
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az első azért sajnál mert ott az oktatási színvonal a béka segge alatt van és sok az iskolai lövöldözés.
2013. aug. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A nyelvet tanulni jottem ki, nem pedig mast. Es ittfogom tudni legjoban emgtanulni a nyelvet, nem mashol. Es egyebkent egy teljesen normalis iskolaba fogok menni :)
2013. aug. 10. 19:59
 7/16 anonim ***** válasza:
Ne félj. Befogadnak. Menj el a találkozóra és légy az, aki eddig voltál. Ennyi az egész.
2013. aug. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Rendben.Koszonom a segitseget :)
2013. aug. 10. 20:01
 9/16 anonim ***** válasza:
58%

Ebben nagyon nem értek egyet, hogy Amerikába kell menni angolt tanulni... Nagy hiba. Ők egy butított angolt beszélnek.


Ha nyelv miatt költözöl valahova, akkor inkább mehettél volna Angliába.

2013. aug. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
En itt tanulok es kesz :D
2013. aug. 10. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!