Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek vannak punk/hippi/emo/g...

Nektek vannak punk/hippi/emo/goth/dark/rocker barátaitok? Milyenek? Mármint tudnak hozzátok igazodni, vagy ti igazodtok hozzájuk?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolog, akik követik az életérzést, és nem csak divatoznak.

2013. aug. 12. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én rocker vagyok:)
2013. aug. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

A haverjaim többsége rockot hallgat, főleg nemzeti rockot. Én nem nagyon szeretem a keményebb zenét, de jól megvagyok velük, mivel mind többre tartjuk a közös kocsmázást, hülyülést, mint a teljes csoportos koncertlátogatást.

Bennem semmi rocker életérzés nincs, bennük is inkább hazaszeretet, mint az a kőkemény rocker mentalitás, de a hazaszeretet megvan nálam is, így nem a zene a közös tényező.

2013. aug. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
meg a barátaim is rockerek. anno voltak punkok is, de nem közeli barátok.
2013. aug. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%

Hát nekem volt ilyen gothos-darkos haverom, hát ő egy külön történet.

Senkihez nem hajlandó alkalmazkodni, mindig is én voltam az, aki elviselte a baromságait, még mások is bolondnak néztek, hogy én miért barátkozom ilyen egyénnel.

Mondtam nekik, hogy rendes gyerek, csak furcsa, nekem azzal pedig nincs bajom, ha tud viselkedni és nem beképzelt.


Aztán meg hallottam vissza emberektől, hogy engem mekkora szánalomnak tart, mert hogy én mindig odafigyelek a gyíkságaira és ezzel alárendelem magam. Amikor legközelebb találkoztam vele, kapott tőlem egyet a gyomrába, utána pedig beleöklöztem a tarkójába, amikor összegörnyedt a pociütéstől.


Azóta hálistennek nem találkoztunk, de szerencsém volt vele szemben, mert ilyen kis nyikhaj gyerek, valami betegséggel, amitől nem emelhet többet 20-30 kilónál...

2013. aug. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem mindenféle barátom volt/van,és vegyesen alkalmazkodunk,attól hogy hasonló stílus még minden ember más
2013. aug. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A legrégebbi igaz barátaim nagy része rocker, én hippi vagyok (de kaméleonként beilleszkedtem a társadalomba), a pasim anarchista punk. Jól megvagyunk :)
2013. aug. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jómagam is rocker vagyok, és vannak rocker barátaim is...:D
2013. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én rocker vagyok,úgy is oltozkodom.a legjobb barátnőim scrillexet meg one direktiont hallgatnak de jól el vagyunk legfeljebb nem a zene a közös témánk.és csak néha ordibalok h kapcsolják ki a zenejuket de ők nem sertodnek meg csak halálra rohogik magukat a dühkitoreseimen xd...elvagyunk
2013. aug. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
88%

legjobb barátom egy rocker, én jó magam egy évig hippi voltam aztán Pastel Goth-ra váltottam mert úgy éreztem ez illik igazán hozzám, mert ez vagyok én.

A lényeg, hogy egy barátságban nem számít milyen a külső ha a belső tud szeretni téged! :)

2013. aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
amikor kezdtem rockzenekedvelő lenni, akkor szépen lassan "lekoptak" a régi barátaim, de volt akivel együtt változtunk. most hogy ő éppen "visszaváltozik" (magyarul eddig is csak divatozott) megint nem vagyunk olyan jóban. a régi diszkóba járós cicababa/selyemfiú ismerőseimet már teljesen felváltotta a rocker társaság. Nem fogok senkihez igazodni. Egyszerűbb ha nem kell. Amúgy én ilyen félig goth félig punk vagyok, de nem nagyon lehet behatárolni. 16/L
2013. aug. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!